Leroy عاقل خروج تنها باعث می شود مرد شهر را دوباره ساخت سخت تر و گران

آخرین بار منچستر سیتی استقبال لیورپول به آرسنال, Leroy عاقل گل که تصمیم گرفت نه تنها این بازی بلکه در نهایت به عنوان مسابقه. بیش از 18 ماه بعد پیش از این فصل مربوطه ثابت در روز پنج شنبه شب در شرایطی به سختی می تواند متفاوت تر.

لیورپول خواهد شد راه رفتن در آرسنال به عنوان تازه تاج گذاری قهرمان لیگ برتر, شهرستان خواهد بود که برای اولین بار تیم را به Jurgen Klopp طرف گارد افتخار در عین حال عاقل خواهد بود در آلمان بومی در انتظار بود – و یا فقط شده است – اعلام کرد به عنوان یک بایرن مونیخ بازیکن.

که عاقل را ترک کرده است جای تعجب ندارد اگر چند انتظار خروج خود را به آمده تا به سرعت پس از پپ گواردیولا را پذیرش در ماه گذشته که 24 ساله نمی خواهد با امضای یک قرارداد جدید برای تمدید اقامت خود را در Etihad داشتن رد متعدد ارائه می دهد. گواردیولا سپس پیشنهاد کرد که یک جایگزین ممکن است لازم باشد.

“ما به اندازه کافی بازیکن خوب جلو,” او گفت:. “گابریل [عیسی] می توانید در سمت چپ [فیل] Foden می توانید بر روی دکمه سمت چپ. ما Raheem [استرلینگ]. بسیاری از آنها در وضعیت خوب مانند فیل Riyad [Mahrez] گابریل و Raheem. بازیکنان مانند است که می تواند کاملا به طور منظم برای مدت زمان طولانی است.”

رونالدو ادعا کرد که شهر “اولویت های دیگر” است که بدون شک درست است. این مسائل در مرکز کمر ناشی از تابستان سال گذشته شکست و به جای وینسنت کمپانی باید در آینده حل و فصل انتقال پنجره و یا شهر دیگری خواهد ایستاد متهم به عدم رسیدگی به مشکل است که آسیب دیده و در این فصل به عنوان دفاع بیش از هر دیگر.

اما این نیز درست است که عاقل ارائه شده شهر چیزی است که به وفور در اتحاد و اساسی برای گواردیولا فلسفه: عرض. چپ پا در سمت چپ جناح غیبت در این فصل با توجه به صلیبی زانو, آسیب رباط محروم شهرستان از غیر قابل پیش بینی و واريانس است که خود را به شدت ساختار حمله به بازی نیاز دارد.

به همین دلیل با وجود آنچه گواردیولا علنا گفته بود تعجب برای دیدن عاقل جایگزین زمانی که بازار در نهایت دوباره باز می شود.

وجود دارد هیچ چدن تضمین می کند ، بیش از حد و عدم اطمینان وجود دارد در اطراف Etihad در حال حاضر برای هر وعده. دادگاه داوری برای ورزش حکم است انتظار می رود به زودی و اگر تصمیم به حمایت از دو سال در لیگ قهرمانان ممنوعیت نتایج در دیگران با توجه به آینده خود بهترین برنامه گذاشته می تواند به چپ چپ.

و اگر شهرستان هستید به فکر خوشحال با شرایط عاقل فروش – معامله به ارزش £55m برای یک بازیکن از ورود به سال آخر قرارداد خود را و هنوز به طور کامل بازگشت از یک آسیب جدی – از دست دادن یک بازیکن از توانایی های خود است که به سختی ایده آل نیست حداقل به خاطر آن برگ یک شکاف را پر کنید در آینده بازسازی است.

در حالی که پیش نمایش پنج شنبه در بازدید از قهرمانان گواردیولا اعتراف کرد که زمانی که Sané خروج همراه با کسانی که از کمپانی, تابستان گذشته, David Silva در پایان فصل و خروجی از Fernandinho و Sergio Aguero انتظار می رود این زمان در سال آینده معلوم می شود که تعمیرات اساسی این شهرستان در تیم ملی لازم است هر چه زودتر به جای بعد.

Sané گل تعیین کننده هدف در برابر لیورپول در فصل گذشته (گتی ایماژ)

“برخی از بازیکنان باید جایگزین,” او گفت:. “اما آن را یک فاجعه چیز یا چیز بد این بخشی از فوتبال برای سن برای وضعیت عادی و شرایط. این اتفاق می افتد در دیگر باشگاه ها و بازیکنان که مهم در نظر گرفته شده بازیکنان برای باشگاه تصمیم به ترک آنها نمی خواهند به اینجا.”

Jadon سانچو را نمی توان بخشی از آن بازسازی – “هیچ هیچ هیچ” اصرار گواردیولا – اما دیگران خواهد شد. “ما باید به بازسازی آن را,” او گفت:. “این اتفاق می افتد در باشگاه های سراسر جهان شما هرگز می تواند ابدی و ما باید آن را قبول کنید و سعی کنید به گرفتن حق تصمیم گیری به عنوان یک باشگاه به سعی کنید برای حفظ سطح است که ما داریم.”

آن دشوار خواهد بود, هر چند, و CAS حکم می تواند آن را سخت تر هنوز هم. تهدید کوین ده بروین یا نیمه به دنبال به حرکت در جای دیگر خواهد بود برای زمانی که یک تا دو سال محرومیت در بازی باقی مانده. ده بروین که تبدیل 29 روز یکشنبه بود علنا اعتراف کرد او را در پیدا کردن دو سال دشوار برای معده است.

که در بدترین حالت هر دو را در هزینه های قابل توجهی است که می تواند پس از آن پخش می شود در اطراف تیم ملی, اما چگونه بسیاری از بازیکنان از شهر کالیبر ثبت خواهد بدون تضمین لیگ برتر فوتبال ؟ خواهد فریب کار کردن با گواردیولا بود به اندازه کافی وقتی که مدیر خودش را به یک سال و چپ در قرارداد خود را بدون هیچ گونه نشانه ای او را تمدید?

آن است که غیر قابل تصور نیست که شهر ممکن است قادر به جایگزین عاقل از آنجا که وجود دارد بیش از حد بسیاری از آتش سوزی به مبارزه در موقعیت های دیگر. در این صورت رونالدو باید برای نگاه در درون خود تیم ملی.

بسیار وجود دارد در سراسر هیجان Jayden Braaf a 17-year-old Dutch جناح در جوانان شهر مجموعه. Braaf شروع آموزش با تیم اول تیم ملی در این هفته است و بدون شک استعداد – به ثمر رساندن نه گل در 16 PL2 ظاهر – اما اگر Foden توسعه ما میآموزد آن است که گواردیولا ادغام استعداد جوان به تدریج.

Foden خود یکی دیگر از گزینه است البته نه بلندمدت. 20 سال از آغاز گسترده ای در سمت چپ 5-0 برنده بیش از برنلی به ثمر رساند و دو بار اما او نه یک جناح در قالب عاقل. Mahrez و برنارد نیز چپ پا هر چند بهترین کار خود را می آید هنگامی که برش در داخل. استرلینگ و عیسی به راست-footed, در ضمن, و اساسا گزاره های مختلف.

که ممکن است بزرگترین مشکل شهرستان با عاقل خروج. او یک سنتی جناح در یک جهان گسترده ای به جلو در حال اجرا در خارج در حالی که دیگران قطع در. نگه داشتن او را یک گزینه نیست اما بسته شدن شکاف در لیورپول خواهد بود راحت تر بود او در آنجا ماند. جایگزین او خواهد بود دشوار است برای هر باشگاه اجازه دهید به تنهایی یک شهر منحصر به فرد مخمصه.

عاقل در نهایت ساخته شده تفاوت در فصل گذشته عنوان مسابقه. شهرستان خواهد شد امیدوارم که خروج خود را است عامل تصمیم گیری در آینده.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>