لستر مقابل چلسی پنج چیز به ما آموخته: Frank Lampard تغییرات بازی به عنوان Ross Barkley برنده جام کراوات

Pulisic ثابت می کند ارزش خود را

این است که اغلب احساس مسیحی Pulisic است که هنوز هم نیاز به اثبات خود را به مدیر خود در این فصل نیاز به حل و فصل شروع می شود در اینجا و آنجا به جای پایدار اجرا در فرانک لمپارد به تیم. در عین حال از نظر هدف دخالت در هر دقیقه او فقط به عنوان مولد به عنوان برترین گلزن Tammy ابراهیم و بسیار کارآمد تر از Willian و ماسون کوه دو هافبک که لذت بردم خیلی بیشتر زمان بازی از 21 ساله آمریکایی است.

در کینگ پاور استادیوم او مثل چلسی قوی ترین بازیکن. او رفت و نزدیک تر از هر یک از هم تیمی های خود در نیمه اول برش در داخل بر روی پای راست خود را و وادار کردن جریمه صرفه جویی در توسط Kasper Schmeichel و او همیشه پر جنب و جوش در آخر سوم است. Pulisic مطمئنا در حال حاضر بازی یک نقش محوری در پایان فصل.

قاطع لمپارد اثرات تغییر

شاید نباید تعجب است که یک شاگرد خوزه مورینیو باید مایل به طوری قاطع در نیمه اما جالب بود برای دیدن لمپارد وقت زنگ, تغییرات پس از یک نیمه اول ناامید کننده پر از اشتباهات فردی.

وجود احساسات ، لمپارد همیشه اصرار داشت او هرگز انتخاب جوان وطنی استعداد نشان می دهد اما از آنجا که آنها تا به حال به دست آورده خود را راه راه. در اینجا او ظالم با جوان, بلوز, بیرون کشیدن بیلی گیلمور ماسون کوه و Reece جیمز برای با تجربه تر سران Mateo Kovacic راس بارکلی و کاپیتان سزار Azpilicueta.

شاید امضای تیمو ورنر نشان می دهد برخی از این بی رحمی بیش از حد. بله ورنر تنها 24 اما او ثابت مهاجم در بوندسلیگا و در سطح بین المللی. لمپارد مشتاق به خون تازه استعداد اما واضح است که او مایل نیست و اجازه دهید به کسانی که از اصول پایه در این راه نتیجه گرفتن و هر دو Barkley و Azpilicueta درگیر شدند در هدف برد.

Barkley یک مرد برای جام مرحله

حتی اگر Ross Barkley بازی نیست و یک نقش کلیدی در چلسی را در لیگ برتر اجرا در او قطعا انجام می شود به اندازه کافی به بازی بخش مهمی در شیب در جام حذفی. این هدف گرفته درخشان با یک نیزه به جعبه یادآور مدیر خود او بود سوم int او در رقابت های این فصل شکستن این بن بست فقط به عنوان لمپارد می خواسته اند او را به عنوان نیمه وقت جایگزین.

سوال هنوز باقی می ماند بیش از Barkley تصمیم گیری به عنوان به خوبی به عنوان خود را در دراز مدت تناسب اندام, اما در اینجا او نشان داد دقیقا آنچه که او می تواند ارائه دهد زمانی که او در این تیم به خصوص در که رو به جلو-رو به هیچ 8 نقش. روبن لوفتوس-گونه در اواخر cameo شد یادآوری از عمق در چلسی هافبک اما Barkley مطمئنا فرصت دیگری در ومبلی نیمه نهایی آمده است.

لستر تمرکز بر جایزه بزرگ

اشتباه نکنید این بوده است که یک فصل خوب با لستر یک قدم دور از ومبلی در هر دو جام, مسابقات, دقت از دست دادن به یک-دو طرف در هر دو موارد است. در حال حاضر توجه باید به نوبه خود به هدف نهایی: رسیدن به لیگ قهرمانان. از دست رفته بر بالای چهار خواهد بود یک مضحکه می خواند و پس از یک شور انتخاباتی اما لکنت اخیر شکل معنی چلسی, گرگ و منچستر یونایتد به طور ناگهانی در تنفس پایین گردن خود را در مقام سوم.

برندان راجرز ممکن است مخفیانه یک آه امداد تنفس که حداقل با هیچ حواس او را پرت از آنچه می تواند یک دستاورد عظیم و فقط ممکن است در متقاعد کردن بازیکنان کلیدی مانند بن Chilwell و جیمز Maddison به اطراف چوب.

غیر ضروری نوشیدنی شکستن

چیزی وجود دارد کمی خنده دار در مورد دیدن لیگ برتر فوتبال توقف برای یک نوشیدنی در رانندگی در باران. تنظیم به یک استراحت کوتاه در وسط هر نیمه وجود دارد به دلایل روشن به عنوان فوتبال تقویم تحت فشار قرار دادند به ماه های تابستان اما روشن است که استدلال برای داور به تصمیم می گیرید که آیا آن مورد نیاز است در یک مسابقه-با-بازی بر اساس. آن را غیر ضروری بود و اگر چیزی به نظر می رسید به خورد برخی از سرعت خروج از بازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید