لستر مقابل برایتون نتیجه: Neal Maupay را پنالتی از دست هزینه های Seagulls پیروزی در برابر دندان روباه

لستر شهر لنگی نسبت به صلاحیت لیگ قهرمانان ادامه داد و با تساوی بدون گل مقابل برایتون و هاو آلبیون به عنوان Kasper Schmeichel را نجات داد, نیمه اول پنالتی.

برندان راجرز طرف در حال حاضر موفق به کسب تنها دو نفر از آنها از 10 بازی گذشته آنها به عنوان نگاه به مهر و موم بالا-چهار پایان در لیگ برتر است.

این می توانست یک پنجم شکست در آن رشته شده است Schmeichel. دانمارک بین المللی خفه نیل Maupay مجازات پس از 14 دقیقه به برگزاری این ضربه را به سمت راست.

Maupay را از دست می تواند ترک برایتون فکر کردن در مورد آنچه ممکن است به عنوان سه امتیاز را به آنها داده قابل توجهی فضای تنفس در نبرد برای زنده ماندن.

در ضمن لستر که قوی مورد علاقه های شما به پایان سوم در نوبه خود از سال فاقد لبه برش در طول و در حال حاضر به دنبال بیش از شانه خود را در چهارم قرار می گیرد چلسی – چه کسانی دیدار پادشاه برق ورزشگاه در جام حذفی به مرحله یک چهارم نهایی این آخر هفته.

Kasper Schmeichel موجب صرفه جویی در نیل Maupay مجازات (گتی)

برایتون شروع درخشان با سراسیمگی از تلاش همه که دفع توسط لستر دفاع.

اولیه خود تلاش شبیه آن خواهد بود پاداش پس از هارون Connolly تعقیب یک پاس بلند به جلو توسط هارون Mooy و ناشیانه پایین آورده توسط جیمز جاستین.

این ویدئو دستیار داور بررسی مجازات تصمیم اما داور لی میسون جایزه از این نقطه ضربه ایستاده بود تنها برای Schmeichel برای نجات از Maupay.

این یک اجازه برای لستر اما فقیر مجازات از برایتون مهاجم با Schmeichel نه نیاز به کشش و یا گسترش خود را به نگه داشتن آن را.

برایتون که تا به حال برای ایجاد یک تغییر در مرکز نیم با شین دافی جایگزین مجروح آدم وبستر, تهدید دوباره از طریق Connolly میدوی را از طریق نیمه اول زمانی که او یک بار دیگر از طریق شکست قلب دفاع لستر اما تلاش خود را منحرف شد گسترده ای توسط نقاهت Caglar Soyuncu.

لستر ارائه شده کمی در نیمه اول با جیمی Vardy و Kelechi Iheanacho تا حد زیادی ناشناس و گرسنگی از خدمات.

اما می تواند آنها را گرفته منجر شود در زمان آسیب اما Soyuncu کردم میپره بیرون از محدوده نزدیک همه اشتباه پس از یک Wilfred Ndidi شات لوپ نسبت به او در پست دور.

نیل Maupay واکنش به پنالتی از دست ندهید (گتی)

میزبان نگاه کمی بیشتر پر جنب و جوش به عنوان نیمه دوم در راه است و بن Chilwell در علائم 1-1 قرعه کشی در واتفورد روز شنبه با رد یک فرصت خوب.

Vardy سر توپ را به عقب به سراسر هدف و برایتون موفق به پاک کردن آن را به درستی اجازه می دهد Chilwell اعتصاب در هدف اما سمت چپ-پشت ربوده در شانس خود را.

یکی دیگر از Vardy lay-off نشسته invitingly برای James Donald به اعتصاب اما او بیش از حد عجله و تلاش و اخراج 25-حیاط شات گسترده ای.

برایتون را تهدید کرده بود مشکلاتی روبرو با وجود رئیس گراهام پاتر از زایش تا چیز با یک سه گانه جایگزینی فقط قبل از علامت ساعت اما لستر قادر به خود را در حال رشد در اختیار داشتن آمار و بگویید در بیاد.

Maddison به طور منظم کشنده با ضربات آزاد فقط در خارج از محوطه جریمه قرار دادن این توپ خالی می ایستد و دوباره با 10 دقیقه باقی مانده است.

لستر احساس آنها باید به حال مجازات در زمان آسیب هنگامی که یک Maddison صلیب زده لوئیس غوطه دادن بر روی بازوی اما داور ماسون دور دست تکان داد تجدید نظر.

PA

دیدگاهتان را بنویسید