لستر مبارک به آمار هدف فوتبال اروپا می گوید بوت طلایی برنده جیمی Vardy

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

جیمی Vardy اذعان ناامیدی خود را در از دست رفته در لیگ برتر فوتبال اما گفت: لستر سیتی به دست آورد خود را در اوایل فصل هدف واجد شرایط برای اروپا است.

روباه شد دوم در ماه دسامبر و سوم زمانی که فوتبال دوباره پس از مستند, اما آنها فقط چهار امتیاز از پنج بازی به پایان پنجم در لیگ برتر است.

نهایی-روز پیروزی بر منچستر یونایتد را امن یک-یک به پایان برسد اما برندان راجرز طرف رنج می برد 2-0 از دست دادن که Vardy می گوید ترین جنبه ناراحت کننده.

“این ناامید کننده بود بیشتر راه ما به پایان رسید تا از دست دادن این بازی گفت:” در آسمان ورزش در تمام وقت.

“اما ما گفت: در اتاق پانسمان ما هدفمند در پشت درهای بسته به واجد شرایط برای اروپا و ما انجام داده ایم که.

“ما تا به حال شانس خود را برای واجد شرایط برای لیگ قهرمانان بود که حتی بهتر است, اما ما به شما منعکس کننده در آن و دوباره قوی تر در سال آینده.

“بسیار سخت است اما هدف اصلی ما بود اروپا و ما موفق به انجام این کار است.”

در حالی که تیم خود را کاهش کوتاه Vardy خود را به پایان فصل به عنوان سرمربی لیگ برتر بهترین گلزن در 33 سال سن به ثمر رساند 23 بار. او به پرداخت ادای احترام به هم تیمی خود در دریافت این جایزه و گفت: هنوز هم وجود دارد مقدار زیادی از مایل در سمت چپ او در سطح بالا با وجود سن.

“من خوشحال هستم که این همه در مورد این تیم است. من نمی توانست در موقعیت من بود برای اهداف بدون آنها و من قرار داده ایم کاملا چند دور.

“من باید یک استراحت کمی در حال حاضر و دوباره برای فصل آینده آماده برای رفتن. خوشبختانه من احساس نمی کنم سن من پاهای من هنوز هم خوب و لمس چوب من نمی انتخاب کنید تا بسیاری از آسیب های پس از آن در مورد نگه داشتن در بالای آن و دوباره به عنوان قوی به عنوان من می تواند در سال آینده.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>