لگو و نینتندو شریک را افسانه ای آجر-ساختمان به یک سطح جدید (از طریق لگو/Nintendo)

نینتندو و لگو با هم مانند ماریو و لوئیجی.

بنابراین جای تعجب نیست که دو مگا سازان ملحق شده اند نیروهای خود را برای ایجاد یک IRL در کلاسیک سوپر ماریو ماجراجویی پلت فرم.

نه یک بازی ویدیویی و نه یک آجر های سنتی و مبتنی بر مجموعه ای از آینده لگو سوپر ماریو ویژگی های تعاملی لوله کش که در مسابقه در برابر ساعت, جمع آوری سکه ها و چهره های بزرگ bads.

“ما بسیار هیجان زده را به ماریو به جهان فیزیکی از طریق تعاملی و اجتماعی لگو بازی” با توجه به جولیا گلدین افسر ارشد بازاریابی و معاون اجرایی رئیس جمهور از گروه LEGO.

یک مسابقه ساخته شده در یک تخیل کودک آن تعجب است که این شرکت ها نیست و تیمی قبل از.

“با این تجربه ما کمک خواهد کرد که میلیون ها نفر از کودکان و نوجوانان با عشق برای ماریو به تعامل و بازی در یک راه کاملا جدید که در آن آنها در کنترل ایجاد و بازی بازی های مورد علاقه خود را با شخصیت” گلدین گفت.

“توسط یکپارچه ترکیب از آخرین فن آوری های دیجیتال” او ادامه داد: “لگو سوپر ماریو بسیار اجتماعی تعاملی و مشارکتی تجربه برای بچه ها.”

این واقعیت است که لگو است که بازاریابی این محصول در درجه اول به فرزندان خود اشتباه اول: من می دانم که تعدادی از بزرگسالان افزایش یافته است که با خوشحالی صرف بعد از ظهر در ساخت یک IRL ماریو چشم انداز خرد کردن Goombas و اجتناب از چاله آتش.

“من همیشه دوست داشتم لگو محصولات و چگونه آنها کمک به کودکان استفاده از تخیل خود را به بازی” Takashi Tezuka اجرایی افسر و تولید کننده بازی در نینتندو در بیانیه ای گفت.

“محصول جدید ما با هم ایجاد شده با لگو گروه به دنبال ترکیب دو سبک های مختلف از بازی خود ادامه دهند. “یکی که در آن شما آزادانه ساختن جهان از ماریو و که در آن شما را به بازی با ماریو در جهان است که شما ایجاد کرده است.”

لگو سوپر ماریو است که انتظار می رود برای راه اندازی بعد از این سال. وجود دارد هیچ کلمه ای هنوز در قیمت گذاری.

بیشتر در Geek.com:

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de