LEGO Art Mosaics
LEGO گروه راه اندازی چهار هنر موزاییک مجموعه که به خلاق, طرفداران راه های مختلف برای تبدیل علاقه خود را به هنر است. آیا توان اندی وارهول, Marilyn Monroe, The Beatles یا شخصیت های نمادین از جهان آگهی متنی و جنگ ستارگان, کهکشان, این موزاییک مناسب برای خانه خود را. هر یک از این مجموعه می توان reimagined در تعدادی از راه های مختلف و همه آنها را با یک امضا کاشی منحصر به فرد به مجموعه ای است که شایسته است از هر کار درست از هنر به عنوان به خوبی به عنوان یک آویز عنصر. Sith (above) is a 3-in-1 پرتره مجموعه ای که به شما امکان ساخت پرتره از Darth Vader به Darth چکش زدن یا کوبیدن یا Kylo رن. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.مارول طرفداران می توانند تصمیم گیری بین تأمین قهرمان خود را با علامت سوم HULKBUSTER من علامت یا علامت LXXXV با 3-در-1 Iron Man تنظیم شده است. در حالی که ساختمان شما می تواند شارژ با گوش دادن به جزئیات جالب در مورد این مجموعه و داستان از تعجب کارشناسان به عنوان بخشی از همراه موسیقی متن فیلم. شما همچنین می توانید ترکیب سه از همان مجموعه را به یکی از به ایجاد نهایی Iron Man آثار هنری است. همه میله میله به آمار فروشگاه در تاریخ 1 سپتامبر در آمریکا به قیمت 120 دلار.

LEGO Star Wars: Attack of the Clones Yoda 75255 Yoda Building Model and Collectible Minifigure with Lightsaber (1,771 Pieces)
لگو جنگ ستارگان: حمله کلونها Yoda 75255 Yoda ساختمان مدل و کلکسیونی Minifigure با Lightsaber (1,771 قطعه)

  • نمایش لگو جنگ ستارگان شخصیت Yoda دقیق buildable مدل شکل بی تردید شخصیت است که بچه ها و طرفداران عشق ورزیدن! این جنگ ستارگان کلکسیونی همراه با yoda’s lightsaber
  • این فن های مورد علاقه شخصیت جنگ ستارگان می آید با یک اطلاعاتی واقعیت پلاک و ایستاده به نمایش شامل 3D Yoda minifigure.
  • ایده آل لگو جنگ ستارگان هدیه برای پسران و دختران در سن 12+ این Yoda مدل posable سر و ابرو متحرک انگشتان دست و پا و بزرگ سبز Lightsaber که تحت تاثیر قرار دادن هر یک از طرفداران جنگ ستارگان است.
  • بر اساس جنگ ستارگان: حمله کلونها نسخه جدی استاد سیاه Yoda این 1,771-قطعه کلکسیونی شکل عمل با Lightsaber می ایستد بیش از 16″ (41cm) بلند ساخت آن چشمگیر محور برای هر جنگ ستارگان مجموعه است.

LEGO Art Mosaics
LEGO Art Mosaics
LEGO Art Mosaics
LEGO Art Mosaics
LEGO Art Mosaics

ما می دانیم بزرگسالان همیشه در تلاش برای destress پس از یک روز در محل کار, و ما فکر کردیم چه بهتر از راه برای کمک به آنها را خاموش از طریق تشویق آنها به کاوش خود را مورد علاقه و شور جدید در راه خلاق? با این گسترده تر در محدوده طرح ما اعتقاد داریم که ما می تواند الهام بخش فیلم, طرفداران و دوستداران موسیقی و هنر و طراحی هنردوستان را به خود را غرق در دنیای هنر و خلاقیت مرتبط به بت های خود را. از طریق این تجربه جدید ما معتقدیم بزرگسالان می تواند باز کردن از پیچ شرکت در آگاه سازی فعالیت ها و در نهایت ایجاد یک قطعه زیبا از هنر دیوار که کاملا نشان دهنده شخصیت خود گفت:” لوئیس الیزابت Bontoft ارشد, مدیر طراحی در گروه LEGO می باشد.