Leeds United: طرفداران جمع آوری در اللند جاده به جشن باشگاه ارتقاء به لیگ برتر

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیدز یونایتد هواداران در خارج از باشگاه را در ورزشگاه به جشن تیم خود را ارتقاء به لیگ برتر در شب جمعه است.

طرفداران شده بود خواست با لیدز صاحب Andrea Radrizzani و پلیس به ماندن در خانه در مورد بازگشت به بالا پرواز اما توصیه توجه نشد.

West Brom از دست داد به هادرزفیلد 2-1 پیش از آن در شب برای اطمینان از لیدز’ بازگشت به لیگ برتر پس از 16 سال دور و حامیان Marcelo Bielsa طرف با عجله به اللند جاده به جشن می گیرند با یکدیگر است.

این صحنه یادآور کسانی که در آنفیلد در ماه ژوئن هنگامی که لیورپول موفق به کسب لیگ برتر برای اولین بار در 30 سال.

اجتماعی فاصله دستورالعمل در انگلستان تعیین می کند که مردم باید حفظ یک متر فاصله از یک دیگر برای کاهش خطر گسترش coronavirus.

Radrizzani گفته بود آن را “مهم و حیاتی ما ایمن ماندن و نگه داشتن کسانی که در اطراف ما امن بیش از حد با ماندن در خانه” اضافه کردن در یک نامه سرگشاده: “مبارزه با Covid-19 هنوز بیش و ما باید همچنان به معقول.”

در همین حال یک سخنگوی West Yorkshire Police گفت: در اوایل این هفته: “این مهم است به یاد داشته باشید که Covid-19 هنوز با ما و اجتماعات بزرگ هنوز هم مجاز نیست. ما درک می کنیم که طرفداران می خواهند به جشن می گیرند اما از آنها بخواهید به خرس در ذهن خود ایمنی و سلامت و همچنین دیگران.

“ایمنی از طرفداران و عموم مردم دغدغه اصلی ماست و امن ترین راه است که مردم می توانند جشن است و در خانه های خود.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید