لیدز نسیم گذشته دربی به عنوان قهرمان سطح شیب دار بالا ارتقاء حزب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 29 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیدز' ارتقاء حزب همچنان apace. Marcelo Bielsa طرف به پایان رسید خود را از 16 سال انتظار برای بازگشت به لیگ برتر بودند و یکچهارم نهایی لیگ قهرمانان اروپا از قهرمانی بدون لگد زدن به توپ با تشکر از وست برومویچ آلبیون و Brentford را شکست در روز جمعه و شنبه به ترتیب, اما آنها اجازه نمی دهد خود را hangovers برای دریافت بهتر از آنها در یک فرمانده پیروزی در دربی کانتی.

خاطرات دردناک از فصل گذشته بازی کردن شکست تبعید شد یک بار و برای همه به عنوان اهداف توسط پابلو هرناندز جیمی شاکلتون و یک گل به خودی توسط مت کلارک شکست دربی جانبی که در ابتدا گرفت کریس مارتین. Bielsa بازیکنان گرد کردن یک آخر هفته از جشن با پرچم عود و شامپاین پس از سوت پایان, درمان خالی غرور پارک به عنوان اگر آن را کامل اللند جاده ها است.

احتمالا به عنوان یک نتیجه از چند درد سر در میان تیم لیدز ساخته شده هفت تغییرات از روز پنجشنبه با پیروزی یک بر Barnsley, با, Mateusz Klich فوق العاده ای ضبط از شروع هر بازی لیگ تحت Bielsa مدیریت - اجرا که کشیده 92 بازی در همه - در نهایت به پایان رسید.

بیشتر قابل توجه, اگر چه, بود, بحث بازگشت Kiko Casilla ساخت اولین حضور خود را پس از خدمت هشت بازی برای نژادی و سوء استفاده از چارلتون جاناتان Leko. این یک انتخاب است که لیدز به حال به توجه به این که در وام Illan Meslier است deputised خوب و Casilla است و در عین حال به عذر خواهی به Leko. شاهد اسپانیولی گرفتن زانو در همبستگی با سیاه زندگی مهم جنبش بود و نامطلوب بینایی به حداقل می گویند.

نیمه اول تساوی بدون گل اما برای تمام عیاشی از چند روز گذشته لیدز نیست به آرامی شروع. لبه است که وجود داشته است بین این دو باشگاه در سال های اخیر قرار داده بود به یک طرف برای گارد افتخار, اما وجود دارد برای همه برای دیدن در متین Gaetano Berardi چالش که مجبور تام لارنس با یک مشکوک به آسیب دیدگی شانه پس از فقط پنج دقیقه.

هرناندز جشن ثمر رساند برای لیدز (گتی)

Berardi - که هنوز به امضای قرارداد برای بازی در لیگ برتر فوتبال در فصل آینده خواهد بود - stretchered خاموش خود را بعد از آن در نیم پس از فرود ناشیانه در چه چیزی می تواند نهایی خود را به عنوان یک بازیکن لیدز. ایان Poveda فکر او اولین هدف برای این باشگاه در طی نه دقیقه اضافه در پایان نیمه لارنس و Berardi را از صدمات هر چند خود منحرف شده بود آفساید در ساخت.

دربی دوم بود-اما هنوز هم تهدید. محکم کار توسط امیدوار کننده نوجوان لوئیس Sibley در شروع نیمه دوم منجر به Poveda برش خود را ترخیص کالا از یک عمر Bogle صلیب. کریگ فورسیت واکنش سریع پیدا کردن Martin رایگان در سمت راست محوطه جریمه به حال حمله با چنگال و پایان گذشته Casilla. فیلیپ کلاسیک, کلاسیک فیلم سینمایی طرف تا به حال منجر خواهد اما آن را نگه دارید برای بیش از یک دقیقه.

اگر لیدز به آخرین بیش از یک سال در بالا پرواز آنها نیاز به دیدن بهترین از هرناندز. همه چیز که Bielsa سمت تولید در سومین جریان را از طریق 35 ساله اما او باید دو تا نیش گیلاس به تساوی از لبه دربی مجازات منطقه است. اولین شات مسدود شده بود توسط کورتیس دیویس اما دوم خود را از تک به تک شد و مستقیما به عنوان یک فلش به سمت پایین راست گوشه.

لیدز جشن پس از ضرب و شتم دربی (گتی)

با برابری بازسازی تنها یک تیم نگاه خواهم برد هر چند هویت مسابقه-برنده جای تعجب بود. محلی-lad شاکلتون شد تساوی بدون گل در 39 ظاهر قبل از در حال اجرا بر روی تایلر رابرتز' اندازه گیری دفاعی تقسیم از طریق توپ و کشویی گذشته onrushing Kelle Roos در نزدیکی پست.

هنوز هم وجود دارد زمان به اندازه کافی برای یک سوم با کلارک calamitously تبدیل Ezgjan Alioski صلیب به خود هدف است. بعد از دیدن گزاف گویی توپ در سمت چپ به عقب بری داگلاس به سرعت از 30 متری برای گرفتن Alioski در اطراف گردن و bodyslam او را به زمین. تا آنجا که جشن رفتن آن بیش از حد بود اما پس از آن شما را وادار به این معنا که لیدز را حفظ خواهد کرد این حزب برای برخی از زمان است.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن