مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

لیگ یک فصل تنظیم شده است برای نتیجه گیری در 13 ژوئیه پس از انگلیسی لیگ برتر فوتبال (EFL) اعلام کرد بازی کردن خرما برای لایه سوم.

لیگ یک باشگاه های رای به محدود کردن فصل به طور منظم در یک رای گیری در روز سه شنبه ترک چهار طرف به مبارزه با آن را برای نهایی ارتقاء جایی برای قهرمانی.

Portsmouth FC را در آکسفورد یونایتد در نیمه نهایی لیگ روز جمعه 3 جولای همان شب که فلیتوود تاون میزبان Wycombe Wanderers. سابق ثابت خواهد kick off at 5.30 pm BST در حالی که دومی به شرح زیر در 7.30 pm BST.

بازگشت پاهای برگزار خواهد شد در روز دوشنبه 6 جولای با نهایی برنامه ریزی برای یک هفته بعد در ورزشگاه ومبلی.

تصمیم به محدود کردن لیگ یک فصل کمتر روشنی از در بخش زیر با پیتربورو یونایتد صاحب Darragh MacAnthony ابراز ناخشنودی خود را در مورد تصمیم این هفته است.

“هر نامه ای از EFL اظهار داشت که ما می خواستیم به پایان فصل و ما رفت و همراه با آن” MacAnthony گفت: آسمان ورزشی.

“من به صحبت کرد ریک پری, رئیس, در مارس و من به او گفتم:” آنچه ما انجام می دهند ؟ همه چیز به نظر می رسد به بهبود است.’ و او گفت: “ما می خواهیم تا پایان فصل وجود دارد هیچ دلیلی برای پایان فصل.’ بنابراین دوباره ما رفت و همراه با آن است.

“ما رای دادند برای فوتبال است. ما همیشه رای برای فوتبال است. من درک می کنیم نگرانی های بهداشت و درمان, اما ما در حال حاضر شده است گفت: فوتبال است و بازگشت به لیگ برتر بازگشته است, قهرمانی بازگشته است. به زبان انگليسی است 71 باشگاه و به ما گفته شده است ما نمی توانیم فوتبال بازی پس از آن ویرانی و ناامیدی است.”

امتیاز به ازای هر بازی محاسبه استفاده می شود برای تصمیم گیری نهایی رده بندی به معنای حاصل کاهش یافته است از این شش دست رفته در یک بازی-کردن محل.

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im