Lea Michele حذف حساب کاربری توییتر در میان چرخش بیش از Naya Rivera ناپدید شدن

Lea Michele حذف حساب توییتر خود را در میان چرخش بیش از ناپدید شدن او Glee شرکت ستاره Naya Rivera. میشل حساب بر

توسط FARDAALEFBA در 22 تیر 1399

Lea Michele حذف حساب توییتر خود را در میان چرخش بیش از ناپدید شدن او Glee شرکت ستاره Naya Rivera.

میشل حساب بر روی پلت فرم است که به دنبال بیش از چهار میلیون نفر ناپدید شد روز شنبه (11 جولای).

در حالی که میشل هنوز خطاب به حذف حساب او تا به حال در روزهای اخیر برچسب گذاری شده در تعدادی از توییت های خواستار او دیدگاهها برای ریورا ناپدید شدن است. دیگران تا به حال با برچسب خود را به طور مستقیم در پیام های توهین آمیز.

ریورا که رز به شهرت در کنار میشل در سرور و نشاطاست که می ترسید به غرق شدند پس از او اجاره یک پل موقت نظامی زدن قایق در چهار شنبه (8 تیر) با پسرش Josey و موفق به بازگشت به ساحل. Josey چهار به تنهایی پیدا شد و خواب بر روی قایق.

میشل و ریورا بودند در مرکز تعدادی از دشمنی شایعات زمانی که سرور و نشاط شد و در هوا با ریورا نوشتن در مورد تنش بین آنها در سال 2016 خاطرات متاسفم متاسفم.

"I don't hate لی و من هرگز نمی تونم" ریورا نوشت. "[اما] من فکر می کنم [او] نمی مانند های ویژه. او تا به حال یک زمان سخت جدا کردن کار از ما خارج دوستی در حالی که آن را بسیار آسان تر برای من ... لی خیلی حساس تر هر چند گاهی اوقات آن را مانند به نظر می رسید او سرزنش به من برای هر چیزی و همه چیز که رفت."

میشل بوده فعال در توییتر پس از 1 ژوئن باقی ماند به دور از تمام رسانه های اجتماعی خود را پس از 3 ماه ژوئن هنگامی که او نوشته شده توجه داشته باشید در Instagram پرداختن به اتهامات در مورد رفتار او بر سرور و نشاط.

بازیگر Samantha Marie افزار متهم میشل از زندگی "زندگی در جهنم" در Glee مجموعه به دلیل "آسیب microaggressions". دیگر ستاره ها به دنبال افزار با آینده رو به جلو خود را با اتهامات علیه میشل. او پس از آن کاهش یافته است به عنوان یک سخنگوی شرکت مواد غذایی سلام تازه است.

میشل نوشت: در پاسخ به: "آیا من موقعیت ممتاز و چشم انداز است که باعث شد من به عنوان حساس و یا نامناسب در زمان و یا اینکه آیا آن را فقط به من نارسی و من فقط بی ارزش بودن دشوار است من عذر خواهی برای من رفتار و برای هر درد که من ایجاد می شود."

پلیس در کالیفرنیا در ضمن تایید کرده اند که وجود دارد این است که "به هیچ مدرکی" که ریورا از آن ساخته شده به ساحل در حالی که در ادامه به جستجو برای بدن او.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب