Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale
به مناسبت بازگشت تدریجی به حالت عادی در موناکو که در آن مستند منجر به لغو این کشور سالانه F1 جایزه بزرگ فراری با همکاری Claude Lelouch برای یک فیلم کوتاه است که می گوید داستان از یک غیر معمول قرار ملاقات گذاشتن بازیگران SF90 Stradale. این خیره کننده است supercar قطاری جایزه بزرگ احساسات است که همچنین ویژگی های تی وی خودروساز اول هیبرید سیستم نیروی محرکه مورد استفاده در یک مدل تولید. ادامه مطلب برای فیلم کوتاه اضافی تصاویر و اطلاعات.این شلیک صورت گرفت در مارس 24, روز است که جایزه بزرگ موناکو شد و به جای برنامه ریزی شده. موناکو بسته به ترافیک خیابان ها را برای این مناسبت, و خدمه فیلم از 17 استفاده از انواع مختلف دوربین برای ضبط SF90 Stradale عملکرد کامل با یک تیم از شش مهندسین و همچنین تکنسین های از مرنللو.

LEGO Speed Champions 76895 Ferrari F8 Tributo Toy Cars for Kids, Building Kit Featuring Minifigure, New 2020 (275 Pieces)
قهرمان سرعت لگو 76895 فراری F8 Tributo ماشین اسباب بازی برای بچه ها, ساخت کیت شامل Minifigure جدید 2020 (275 قطعه)
  • این دیدنی, ابزار جنسی, playset های درخشان دقیق فراری F8 Tributo یک هدیه ایده آل برای کسانی که با شور و شوق برای ساخت لگو ماکت ماشین های مدل و استفاده از آنها به مرحله خود نژادها
  • شامل یک ساختمان کیت فراری F8 Tributo مدل و 1 کلکسیونی Ferrari racing driver minifigure
  • اولین فرصت برای ساخت یک ماشین اسباب بازی ماکت فوق العاده سریع فراری F8 Tributo که بچه ها می توانید صفحه نمایش صفحه اصلی و یا استفاده به مسابقات هیجان انگیز با دوستان خود!
  • این قهرمان سرعت لگو فراری مدل ماشین کیت ارائه می دهد بی پایان ساخت-و-بازی مسابقه سرگرم کننده و باعث می شود یک عمل بسته بندی شده, تعطیلات, تولد و یا anyday هدیه برای بچه های سنین 8+ که عشق فراری, مدل ماشین racecars ایستاده و اسباب بازی مسابقه
  • فراری F8 Tributo اقدامات 1" (4 سانتی متر) بالا 5" (15 سانتی متر) طول و 3" (8 سانتیمتر) عرض: همه 2020 قهرمان سرعت لگو هستند 25 درصد بزرگتر به معنی اسباب بازی مدل ماشین منعکس کننده زندگی واقعی نسخه های بهتر از همیشه قبل از!

Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale
Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale
Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale
Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale
Le Grand Rendez-Vous Ferrari SF90 Stradale

در واقع در SF90 Stradale چرخ چارلز لکلرک که طراحی آن به بیش از 240 متر/ثانیه, در خیابان های شهر خود با HSH پرنس آلبرت به عنوان اولین مسافر پس از یک بانوی مرموز سفر همراه" گفت: فراری.