بانوی قبلا Lady Antebellum سو خواننده بلوز که انجام شده به عنوان جوجه یک دهه

بانو یک گروه که قبلا شناخته شده به عنوان Lady Antebellum اند واصل طرح دعوی در دادگاه در برابر نوازنده آنیتا سفید که انجام شده است به عنوان یک خانم برای دو دهه بوده است.

در ماه ژوئن “آمریکا عسل” نمودار-تریلر حذف کلمه “Antebellum” از نام خود را به دلیل آن لینک به دوران در پی گسترده re-ارزیابی نژادپرستانه سنت پس از مرگ جورج فلوید.

این حرکت به عنوان آنها ادعا می کنند که آنیتا سفید نمایندگان بود “خواستار $10m (£7.9 m) پرداخت” بیش از استفاده از نام.

نشویل مبتنی بر سه نفر گفت: اقدام آنها در نظر گرفته شده بود برای به دست آوردن حکم بیش از کپی رایت و سفید خواهد نه توان جلوگیری از استفاده از نام و یا ساخته شده به پرداخت خسارت است.

گروه در حال ثبت نام “زن” به عنوان یک علامت تجاری در سال 2010 و می گویند که آنها در مواجه با مخالفان از جمله از سفید.

پس از Lady Antebellum به نام تغییر اعلام شد, 61 ساله خواننده و ترانه سرا سفید بود مورد انتقاد گروه تصمیم به تغییر نام خود گفت: “این زندگی من است. آنها با استفاده از این نام به دلیل سیاه و سفید زندگی می کند توجه به حادثه ای که برای آنها فقط یک لحظه در زمان.

“اگر آن اهمیت این امر را اهمیت به آنها را قبل از. نباید آن را گرفته اند جورج فلوید به مرگ برای آنها را به درک که نام خود را تا به حال برده مرجع به آن است.”

این گروه پس از آن به اشتراک گذاشته تصویر از خود و گو با بیش از چت تصویری گفت: آنها تا به حال درگیر در “شفاف و صادقانه و معتبر مکالمات”.

“ما هیجان زده برای به اشتراک گذاشتن ما در حال حرکت رو به جلو با راه حل های مثبت و مشترک” آنها نوشت. “صدمه دیده است تبدیل به امید. بیشتر به آمده است.”

مستقل در تماس است یک خانم و آنیتا سفید برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>