کایلی مینوگ بازگشت این هفته با دیسکو الهام گرفته از تک جلوتر از نوامبر انتشار آلبوم به گزارش ادعا

کایلی مینوگ گزارش شده است که آماده سازی برای انتشار یک جدید دیسکو الهام گرفته از آلبوم در ماه نوامبر.

با توجه به خورشید دراسترالیا ستاره پاپ اولین تک آهنگ جدید “چیزی می گویند” این پنج شنبه (23 جولای) پیش از راه اندازی از 15 آلبوم استودیویی.

این رکورد به عنوان یک “دیسکو کلاسیک” است که علامت خروج از مینوگ آخرین کشور الهام گرفته از آلبوم طلاییکه در صدر UK آلبوم نمودار زیر آن 2018 انتشار.

از آن به عنوان شایعه اطلاعات در مورد این آلبوم به نظر می رسد در رسانه های اجتماعی در روز سه شنبه (21 جولای) پس از “نشت” در آمازون ایتالیا.

آلبوم جدید است که گفته می شود با عنوان دیسکو و منتشر خواهد شد و در 6 نوامبر, اگر چه, این است که هنوز به تایید مینوگ نمایندگان. مستقل است و با نزدیک شدن به آنها را برای اظهار نظر ،

در ماه مه مینوگ, 52, نشان داد که او تا به حال شده است ضبط موسیقی های جدید از اتاق نشیمن خود را در طول مستند گفت: “من واقعا مشغول راه اندازی یک استودیوی خانگی (با نام مستعار من سالن اتاق!) و یادگیری زیادی در مورد ضبط از راه دور.

“آن بوده است و شیب منحنی یادگیری برای تمام تیم ها وجود دارد به عنوان موانع فنی برای حرکت اما من خیلی خدا را شکر قادر به ادامه کار بر روی آلبوم من در این راه است. من سوار شده است عاطفی موج همراه با بقیه جهان اما خلاقیت شده است یک کمک بزرگ,” او گفت:.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

دیدگاهتان را بنویسید