Kumail Nanjiani متهم Ricky Gervais از ‘تسکین مضر ایده’ در میزگرد بحث

بازیگر Kumail Nanjiani سوال Ricky Gervais در مورد اینکه آیا بحث برانگیز استندآپ کمدی به سبک “normalised مضر ایده”.

کمدین بودند پیوست Ramy یوسف Kenan Thompson and Dan Levy برای خبرنگار هالیوود‘s, کمدی, بازیگر میزگرد که در طی آن پس از زندگی بازیگر Gervais در مورد تفاوت بین خود و خود را در مرحله persona.

“آنچه واقعا مرا آزار است که مردم فکر می کنم که یک شوخی است پنجره به کمدین واقعی روح است. و آن را فقط درست نیست” Gervais گفت: این گروه است.

“بخش بزرگی از کمدی است که می گفت من به این معنی نیست. من می گویم چیزی اشتباه است چون من می دانم که مخاطب می داند درست و به همین دلیل آنها بخند… من تظاهر به راست گرا و چپ گرا بدون بال, اگر آن را می سازد شوخی خنده دار تر.”

در پاسخ Nanjiani خواسته Gervais در مورد چگونه او احساس می کند که مردم به تماشای او ایستاده و فرض کلمات او می گوید در مرحله افکار واقعی خود را.

توصیف آن به عنوان یک “خطر شغلی”, Gervais پاسخ داد: “واقعیت این است که اگر من بازی را به 15000 نفر وجود دارد در حال رفتن به متجاوزان paedophiles قاتلان… که ممکن است کسی شما را در ارزش اسمی انجام یک نکته جالب شوخی یا طنز شوخی, خوب, آره, برخی از مردم سعی کنید برای تزریق خود را با سفید کننده. وجود دارد مردم احمق در جهان است.”

اما بزرگ بیمار بازیگر به چالش کشیده Gervais گفتن او: “اما اگر شما در حال ساخت نوعی از شوخی که در آن بدیهی است که شما آن را باور نمی کنید اما از نقطه نظر از این شوخی است که آن را خوب است که این افراد به حاشیه رانده شده من فکر می کنم که می تواند به عادی سازی ایده های که در غیر این صورت societally در نظر گرفته شود مضر است.”

در جای دیگر در این مصاحبه Gervais پیشنهاد کرد که جوان کمدین باید “سعی کنید به اخراج کنید” در حالی که مشغول کار بر روی Saturday Night Liveبا Nanjiani به شوخی پاسخ: “ریکی که وحشتناک مشاوره.

“شما می توانید انجام دهید که اگر شما Ricky Gervais, اما شخص دیگری می شود اولین کار خود را, آنها را به مشاوره خود را کنید و سعی کنید به اخراج کنید و حدس بزنید چه ؟” او پرسید: با SNL بازیگر تامپسون و اضافه کرد: “آنها get f*** * * * در’ اخراج شدند.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>