کوبه برایانت سقوط: محققان انتشار جزئیات هلیکوپتر لحظات پایانی

خلبان هلیکوپتر که سقوط کرد و در لس آنجلس به قتل NBA افسانه کوبه برایانت و دخترش تبدیل شده اند ممکن است ، disorientated در مه سنگین محققان بر این باورند.

لحظات قبل از تصادف منجر به مرگ در 26 ژانویه, Ara Zobayan radioed به کنترل ترافیک هوایی است که او صعود به 4000 پا به بالاتر از ابرها. در واقع هلیکوپتر بود انداخت به سمت دامنه کوه که در آن سقوط کرد, شمال از LA.

یک گزارش ملی ایمنی حمل و نقل گفت: Zobayan ممکن است “misperceived” زمین از هواپیما که می تواند اتفاق می افتد زمانی که یک خلبان می شود گیجی در دید کم.

برایانت خود 13-year-old daughter Gianna و شش تن از دوستان خود کشته شدند همراه با Zobayan.

حدود 45 دقیقه قبل از برخاستن Zobayan حال پیامک گروهی از مردم در نظارت بر پرواز که آب و به دنبال “OK”. او در زمان خاموش از جان وین در فرودگاه در اورنج کانتی در 9:06 صبح با هشت مسافر او پرواز کرده بود روز قبل به همان مقصد: دختران مسابقات بسکتبال در بازنشسته لیکرز ستاره آکادمی ورزشی در شمال لس آنجلس. هنگامی که هلیکوپتر نشده بود فرود آمد در عرض یک ساعت یک مدیر اجرایی این شرکت که در اداره صنایع دستی شروع یک کوره جستجو برای صنایع دستی در نرم افزار ردیابی و تا به حال یکی دیگر از شرکت هلی کوپتر اعزام به دنبال آن است.

“چیز عجیب و غریب است که ردیاب متوقف شده بود در 9:45 am که طبیعی است و ما در تلاش برای رسیدن به آرا بیش از رادیو” اشاره کرد ویتنی Bagge, معاون رئیس جمهور از جزیره بیان هلیکوپتر. “من حفظ طراوت ردیاب دعا آن است که فقط شکسته.”

این NTSB قبلا گفته بود وجود دارد هیچ نشانه ای از شکست مکانیکی در Sikorsky S-76.

گزارش اضافی توسط AP

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید