خرید رپورتاژ

Klassen Range Rover Limousine
عکس های اعتباری: Klassen از طریق ماشین بیل های اتحاد جماهیر شوروی
وجود دارد ممکن است رسمی Range Rover SVAutobiography کرایه تاکسی از کارخانه اما تیونر آلمانی Klassen گرفته است مراقبت از آن است. این طراحی شده است که ریاست جمهوری limo قادر به حفاظت از ساکنان آن از سنگین تیراندازی با تشکر به سطح 7 بالستیک حمایت می کند. علاوه بر اینکه قادر به گرفتن خسارت از تفنگ لاستیک حتی ضد گلوله خوب برای یک رانندگی فاصله به 50 مایل حتی پس از سوراخ. ادامه مطلب برای یک ویدیو تصاویر بیشتر و اطلاعات است.دیگر تغییرات شامل گسترش بدن تا 40 اینچ در حالی که کشور در حال حاضر ورزش برقی و پرده ها همه در اطراف با یک عقب فرمان پنل برای دسترسی به توابع مختلف در مورد کابین خلبان است به خطر بیافتد. از 5.0 لیتری سوپر موتور V8 نشده به روز رسانی شده است, اما پس از آن تولید 557 اسب بخار و 516 پوند فوت گشتاور باید وجود داشته باشد هیچ مشکل گرفتن در اطراف موانع.

LEGO Technic Car Transporter 42098 Toy Truck and Trailer Building Set with Blue Car, Best Engineering and STEM Toy for Boys and Girls (2493 Pieces)
LEGO Technic حمل و نقل خودرو 42098 اسباب بازی کامیون و تریلر ساختمان مجموعه ای با ماشین آبی بهترین مهندسی و بنیادی اسباب بازی برای دختران و پسران (2493 قطعه)

  • جوان لگو سازندگان در حال معرفی به اصول فنی و مهندسی و نیروی جنبش به عنوان آنها ساخت و بازی با این 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو, ابزار جنسی, این برنامه شامل یک آرایه از ویژگی های واقع گرایانه و توابع!
  • این کامیون سرد برای کودکان و نوجوانان همراه با تنظیم عرشه مخصوص ماشینها ممنوع برای ناوبری بدون درز به بالا و پایین سطح خودرو قفل و کج راننده تاکسی به همراه یک ماشین با کار فرمان و V8 موتور پیستونی.
  • بچه ها دو برابر سرگرم کننده به عنوان آنها را کشف بلوک های ساختمان از زندگی واقعی مکانیکی ماشین آلات با این 2,493-قطعه 2-در-1 LEGO Technic حمل و نقل خودرو که بازسازی به LEGO Technic کامیون و اتومبیل های مدل.
  • این لگو تکنیک 42098 حمل و نقل ماشین اسباب بازی برای سنین 11+ سازگار است در مقیاس برای LEGO Technic 42093 شورلت کوروت ZR1 و ایده آل است برای سازندگان و کسانی که آشنا هستند با LEGO Technic سیستم.
  • LEGO Technic حمل و نقل خودرو ارائه ساعت از بازی و طراحی اکتشاف اندازه گیری در 8″ (22 سانتی متر) بالا 33″ (86 سانتی متر) طول و 5″ (13 سانتی متر) عرض ماشین آبی اقدامات بیش از 3″ (8 سانتیمتر) بالا 10″ (27 سانتی متر) طول و 4″ (12 سانتی متر) عرض دارد.

Klassen Range Rover Limousine
Klassen Range Rover Limousine
Klassen Range Rover Limousine
Klassen Range Rover Limousine
Klassen Range Rover Limousine
Klassen Range Rover Limousine
این کار چقدر هزینه دارد ؟ خوب با توجه به سهام Range Rover SVAutobiography فاصله دو محور طولانی است که در قیمت $209,455 تومان بدون هیچ زره شما می توانید انتظار این را به هزینه حداقل سه برابر قیمت کارخانه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im