کیم کارداشیان ‘نه یک میلیاردر در عین حال” با وجود Kanye غرب پیام تبریک می گوید فوربس

کیم کارداشیان غرب است که یک میلیاردر “فقط رتبهدهی نشده است” با وجود Kanye West داشتن تبریک خود را برای تبدیل شدن به یکی می گوید فوربس.

روز چهارشنبه رپ توییتی که او “افتخار” از همسر خود را برای تبدیل شدن به یک میلیاردر” پس از آن آشکار شد که او تا به حال به فروش سهام در زیبایی خود را با نام تجاری برای $200 متر (£162m).

واقعیت تلویزیون ستاره تبدیل زیبایی مغول به فروش 20 درصد بخشی از KKW زیبایی به Coty Inc.

اما فوربس در حال حاضر گفت که Kardashian میلیاردر وضعیت هنوز تایید نشده است.

مالی نشریه می نویسد که Coty معامله ارزش KKW زیبایی در $1bn تنها پس از سه سال در عملیات.

اما فوربس تخمین می زند که Kardashian دارای 72 درصد سهام خود در این شرکت در حالی که مادر او Kris Jenner صاحب 8 درصد خطر است.

که بدان معنی است که در حالی که درست است که Kardashian اجرا می شود یک میلیارد دلار کسب و کار او کاملا یک میلیاردر خودش.

اما فوربس برآورد کارداشیان خالص ارزش دلار در 900m (£721m) بنابراین او دور نیست.

این خبر در مدت کوتاهی پس از فوربس لغو میلیاردر عنوان متصل به Kardashian کوچکتر نیم, خواهر, Kylie Jenner.

در یک گزارش با عنوان: “کایلی Jenner وب نهفته است” منتشر شده در خروجی منابع و اسناد آن به دست آمده از Coty آن نیز خریداری شده 51 درصد از Jenner زیبایی با نام تجاری کایلی آرایشی و بهداشتی در ماه نوامبر سال 2019 برای $600 متر (£481m).

اما با توجه به فوربسکه اعلام Jenner “جهان جوانترین خود ساخته میلیاردر” در مارس 2019 در اسناد و مدارک این گزارش نشان می دهد Jenner کسب و کار است “به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه باور”.

این مجله به این نتیجه رسیدند که Jenner در واقع نه یک میلیاردر.

“واقعی تر حسابداری از ثروت شخصی خود را به آن را قرار می دهد در کمتر از 900 میلیون دلار با وجود عناوین اطراف Coty معامله است که به نظر می رسید برای تایید او را میلیاردر وضعیت”

Jenner خطاب به مدعیان در فوربس‘ گزارش در توییتر که در آن او را متهم به انتشار خبر ساخت “اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات”.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید