کیم کارداشیان مواجه است واکنش های پس از نشان دادن او در یک “کهنه” کرست شبیه به یکی از او عینک به 2019 Met Gala.

روز دوشنبه KKW زیبایی مغول به اشتراک گذاشته یک کلیپ کوتاه از او در لباس, برهنه, جوراب ساق بلند Instagram.

“فقط این را در گوشی از من ویژه سفر به لندن در سال گذشته برای دیدار با w آقای مروارید” 39 ساله نوشت. “من عینک کرست مثل این برای ملاقات توپ برای من @manfredthierrymugler اردوگاه نگاه اما کرست نابجا بود که شب و من می خواهم آن را به شدت حفظ برای من بایگانی که من پرواز به لندن به یکی دیگر از ساخته شده برای بایگانی.”

واقعیت star سپس اشاره کرد که او “ممکن است شروع به ساخت یک چند به نظر می رسد از جمله ویژه من 40th birthday نگاه” با مشهور کرست ساز آقای مروارید.

در پاسخ به پست بسیاری از Kardashian پیروان ابراز ناامیدی خود را با “غیر مسئولانه” تصمیم به ارسال تصویری – و به یکی دیگر از کرست ساخته شده او با توجه به نظرات قبلی در مورد اینکه قادر به نشستن و یا رفتن به حمام در حالی که با پوشیدن این لباس به ملاقات توپ.

“من راه رفتن در اطراف mingling, صحبت کردن, اما من می توانم به سختی نشستن. من فقط می خواهم نیم نشستن” کارداشیان گفته بود وگ در مورد ساز و برگ خود را پیش از رویداد مد.

در یک قسمت از Keeping Up With The Kardashians نشان دادن به او آماده شدن برای این رویداد mum-از-چهار نیز گفت: این امر می تواند یک “مشکل” اگر او تا به حال به استفاده از حمام در حالی که با پوشیدن لباس تنگ.

“اگر من به آبیاری, این یک مشکل,” او گفت: قبل از نشان می دهد که او را “ردهها من شلوار و پس از آن خواهر پاک و پای من است.”

در Instagram, طرفداران سوال که آیا واقعیت ستاره متوجه پیام او ارسال با پست.

“دیدن به عنوان اینکه شما گفته اید شما نمی تواند نشستن استفاده از دستشویی و یک بار تنفس آیا شما نمی فکر می کنم این کمی غیر مسئولانه و خود ستایش به بایگانی این کهنه دام مرگ?” یک نفر نظر داد. “یا شاید شما آن را به عنوان یک مشتاق نگاه برای کودکان مانند شمال و شیکاگو؟”


دیگران را متهم کارداشیان از تداوم غیر واقعی و ناسالم بدن آرمان با ارسال این ویدئو با یکی پیرو پیشنهاد او اضافه سلب مسئولیت به پست.

“این نمی تواند سالم یک پیام خوب به ارسال” یک پیرو اظهار نظر.

دیگری گفت: “ای بابا کیم. کاملا نامتناسب برای نشان دادن کمر خود را مانند آن. همه این افراد جوان و حتی سن شما نگاه کردن به شما است. این است که واقع بینانه به عنوان مثال از بدن است.”

“تلخه مقدس کیم ، شما باید کمی در زندگی خود را بیش از حد. لطفا تجدید نظر ارسال عکس ها و مانند این. این مجموعه از جمله استانداردهای غیر واقعی برای دیگران; آن همچنین دارای مقدار زیادی وزن تر که از یک فرد با نفوذ پس لطفا اضافه کردن یک سلب مسئولیت می گویند چیزی به اذعان اختلاف در اینجا حداقل” شخص دیگری نوشت. “شما باید یک صدای قوی و آن را افسانه زمانی که استفاده می شود برای خوب است اما نمی تقویت یک موضوع از کمبود بدن مثبت است که بسیاری از در حال حاضر ،


در علاوه بر این به ساخت آن را دشوار است به نفس و ترویج غیر واقعی تصویر بدن کرست و کمر مربیان نیز می تواند باعث صدمات مانند خرد اندام شکسته دنده و فشرده ریه ها اگر فرسوده بیش از حد طولانی کریستوفر Ochner, دکترا, کاهش وزن و تغذیه, متخصص در بیمارستان کوه سینا قبلا گفته Marie Claire.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im