قتل حوا تهیه کننده می گوید همه سفید نویسندگان’ اتاق ‘به اندازه کافی خوب نیست’

تهیه کننده اجرایی برای ضربه BBC سری جرم قتل حوا است در واکنش به انتقاد از برنامه all-سفید نویسندگان ،

صحبت کردن در طول SeriesFest مجازی پنل قتل حوا: پشت لنزسالی وودوارد آرام گفت: وضعیت “به اندازه کافی خوب نیست”.

“آرایش از اتاق باید بیشتر نژادی متنوع تر از آن است و ما واقعا از آن آگاه است و من مسئولیت کامل آن را,” او گفت:. “شما نگاه کنید که در آن اتاق و آن را پر از درخشان زن نویسندگان ما باید واقعا قوی LGBTQ مشروط است, اما آن را به اندازه کافی خوب نیست و ما نیاز به انجام بهتر.”

آرام ادامه داد: “ما همه مذاکرات طولانی و تعداد زیادی از روح جستجو و ما می آمد تا با بهانه ما می آمد تا با platitudes ما می توانیم بحث در مورد افرادی که ما صحبت در مورد گذشته اما ما رو به انجام بهتر. همه نویسندگان ما می دانیم که ما باید برای انجام بهتر.”

قتل حوا بود انتقاد به تازگی پس از نویسنده Kayleigh Llewellyn ارسال شده یک عکس در رسانه های اجتماعی نشان دادن یک تماس تصویری بین فصل 4, نویسندگان, که در آن هر کس در تصویر سفید بود.

ساندرا اوه که نقش شرکت سرب حوا Polastri در نشان دادن گفت که بریتانیا است که در پشت ما وقتی که می آید به تنوع در تولید تلویزیون.

“انگلستان, من نمی ترسم برای گفتن است,” او گفت:. “من نه تنها تنها آسیایی فرد در مجموعه گاهی اوقات آن را تغییر [آن را] بسیار هیجان انگیز است هنگامی که کسی می آید در مجموعه.”

توسعه مردم پشت دوربین بسیار آهسته در انگلستان است. من نمی دانم در مورد بقیه اروپا. گاهی اوقات از آن خواهد بود من و 75 سفید مردم است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>