Kill Bill استار تایید Zendaya به بازی در پتانسیل سوم فیلم

Kill Bill ستاره Vivica Fox نشان داد او می خواهد Zendaya به بازی در یک پتانسیل قسط سوم از معشوق حق رای دادن.

وقتی پرسیده شد که در مورد پتانسیل همگنی در مصاحبه با NME, فاکس – که Vernita سبز در بیل را بکش: جلد 1 و 2 – گفت: “بنابراین من رفت, Zendaya! چگونه داغ خواهد بود ؟ و این که احتمالا چراغ سبز این پروژه است.”

چرا Zendaya است او بازیگر انتخاب روباه گفت: “از آنجا که او و اوما [تورمن] هستند و هر دو بسیار بلند و این امر فقط به لب و پا زدن و من او را دوست دارم.” روباه ادامه داد: “امیدوارم در حال حاضر ما می توانید قرار دهید که مانند ‘تارانتینو بازیگران Zendaya!’ و جرقه علاقه خود را برای قرار دادن آن در مسیر سریع. آیا آن را نمی شگفت انگیز است؟'”

تارانتینو خودش قبلا اشاره کرد که یک قسط سوم می تواند یک نسخه از سبز دختر را در اوما تورمن شخصیت, عروس, برای انتقام او را از مرگ مادر.

2003 فیلم مجموعه پایه برای یک داستان. پس از قتل سبز و عروس او می گوید دختر جوان: “این هدف من نیست برای انجام این کار در مقابل شما. برای من که متاسفم. اما شما می توانید از کلمه من برای آن مادر خود را به آن در آینده. هنگامی که شما رشد می کنند, اگر شما هنوز هم می خام در مورد آن منتظر می مونم.”

فاکس در ابتدا قرار داده و رای خود در برای Ambrosia Kelley به تلافی نقش خود را به عنوان سبز دختر اما وقتی از شما خواسته برای تاسیس بازیگر تایید تیاو بزرگترین شومن و بازیگر به جای.

گمانه زنی در مورد قسط دیگر از تارانتینو کلاسیک پرسیده شده است. در مصاحبه با این خبرنگار هالیوود در ماه مه فاکس تایید کرد که کوئنتین تارانتینو و اوما تورمن در حال بحث مدتها در انتظار سوم فیلم.

طرفداران نیز نامیده می شود در تارانتینو در نهایت به ساخت فیلم سوم پس از به رسمیت شناختن است که در حال حاضر 17 سال پس از اولین فیلم, سبز, دختر خواهد بود آماده به عروس.

تارانتینو قبلا ادعا کرد که او در نظر دارد به بازنشسته پس از کارگردانی در مجموع 10 فیلم. سال گذشته نامزد جایزه اسکار Once Upon a Time in Hollywood, مدیر بعدی فیلم را پس از تکمیل کار خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید