KFC Crocs limited-edition همکاری به فروش می رساند در عرض نیم ساعت

در آنچه که ممکن است یکی از شگفت انگیز ترین روند از سال Crocs منتشر limited-edition KFC-الهام کفش و آنها در حال حاضر به فروش می رسد.

“پوشش داده شده در یک مرغ سوخاری چاپ و راه راه پایه این را به رویاهای خود را از یک سطل مرغ در نهایت به حقیقت می پیوندند” Crocs توصیف limited-edition مسدود کردن وب سایت خود را. “هر جفت از شرکت کفش مارک همراه با دو Jibbitz فریبندگی ساخته شده شبیه و مانند بوی مرغ سرخ شده.”

روز دوشنبه کفش لاستیکی نام تجاری همکاری با مرغ سرخ شده با نام تجاری است که برای اولین بار عرضه در هفته مد نیویورک در ماه فوریه و برجسته KFC, مرغ, الگوی رفت و در فروش در 12 بعد از ظهر و همکاران.

اما به عنوان کسب و کار خودی اشاره کرد که فقط نیم ساعت پس از مرغ معطر کفش شد و در دسترس آنها فروخته شد با توجه به یک صدای جیر جیر از KFC ارسال شده در 12.31 ساعت که روی آن نوشته شده: “خبر بد این است که KFC x @Crocs به طور رسمی به فروش می رسد. خبر خوب این است که شما هنوز هم می توانید خرید یک سطل مرغ در KFC. آیا آنها را می پوشند.”

در رسانه های اجتماعی طرفداران خود را ابراز ناامیدی از سریع راه اندازی کرده و توضیح داد که آنها تا به حال شده است در انتظار یک مجازی خط تنها برای پیدا کردن کفش فروخته شد.

“در این نشانه خط راست به دور بود و هرگز فرصتی به آنها را دریافت کنید – بسیار نا امید” یک فرد است.

یکی دیگر گفت: “آیا خانواده تنها مانند 6 جفت برای هر یک از اندازه و یا چیزی؟”

دیگران این باورند که با این کفش راه اندازی شد و در انحصار رباتها و مشتریان به دنبال به فروش Crocs در قیمت بالاتر است.

“وحشتناک, راه اندازی شده است در انتظار این ماه. رو در خط در 11.50 ساخته شده اما هیچ پیشرفت” یکی از طرفداران نوشت. “بیمار از رباتها گرفتن همه چیز. بسیار بد رول. به شدت نا امید کرد. اما شما می توانید آن را با اجازه من خرید یک اندازه 13 مرد.”
در Ebay که در آن وجود دارد تعداد زیادی لیست کفش آنها در حال حاضر در حال بالا بفروشید برای قیمت به $500.

مستقل در تماس است Crocs و KFC برای نظر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>