Kelly Clarkson در بدن-شرمنده: ‘من احساس فشار بیشتر زمانی که من نازک’

Kelly Clarkson باز کرده است تا در مورد بدن شرمندگی او با تجربه در سراسر زندگی حرفه ای او.

در آخرین قسمت از , وزرق برق, مجله‘s, چت, نشان می دهد, عنوان , وزرق برق, فیلتر نشده, the American Idol winner نشان داد که او احساس تحت “فشار بیشتر” به مطابقت در صنعت موسیقی زمانی که او بود “نازک”.

این فشار او می گوید: اغلب نتیجه از مردم در اطراف او نشان تصاویر برهنه در مجله را پوشش می دهد در یک بدن شرمندگی عمل می کنند.

“من احساس فشار بیشتری از مردم در واقع زمانی که من نازک بود که من واقعا نازک و فوق العاده سالم چون من فقط فرسوده فقط کار خیلی سخت و نگه داشتن عادات سالم” کلارکسون توضیح داد.

“این مطلب از مجله هل در مقابل شما و” این همان چیزی است که شما در حال رقابت با ما رو به رقابت با آن است. من نمی توانم در رقابت با آن است. که حتی تصویر من است. این نیست که من هستم. که آنها چه کسانی هستند.”

38 ساله افزود که امروزه او خاموش هر بدن شرمندگی پایین قبل از آن حتی آغاز می شود گفت: “من مبارزه بیشتر زمانی که من نازک تر از من در حال حاضر چون در حال حاضر من فقط در راه رفتن و من فقط به آنها نگاه مانند” من به جرات شما را به چیزی می گویند. من خوشحال هستم در زندگی من است. من در کار من در زمان من!’

“آن را به هنرمندان واقعا عقب راندن” او ادامه داد. “آن را به مردم در محل موردتوجه وتماشای عموم به عقب براند و رفتن ‘نگاه من سرد با تو بودن خوب است. اما این است که هستم.”

صدای قاضی همچنین باز کردن در مورد چگونه رابطه خود را با عشق به خود تکامل یافته در طول زندگی خود و چقدر مهم است به تشکیل روابط مثبت با دیگران است.

“تا زمانی که شما می توانید خودتان را دوست دارم و دوست دارم که شما در حال فکر نمی کنم که شما قادر به استفاده از آن را به دیگران,” او گفت:. “شما فقط نگه داشتن خود را و شما را به خطر می اندازند زیبا روابط است که شما می توانید با افرادی چون شما فقط هنوز کار نکرده و خود را آسیب می رساند.”

مادر از دو در ادامه به بحث در مورد چگونه او شده است مقابله به عنوان یک کار پدر و مادر در میان coronavirus همه گیر و با اشاره به چند ماه گذشته به عنوان یک “عاطفی غلتکی coaster”.

“آن بوده است طاقت فرسا راستش هر وعده غذا پخت و پز و تمیز کردن بدون توقف پس از نونهالان و نوجوانان! همه یادگیری از صفحه اصلی در حال حاضر و تدریس! پس همه چیز شده است, دیوانه,” او گفت:.

“من قطعا به یاد مردم که من کار را با من انجام بهترین من می توانم. من به معنای واقعی کلمه پایین نگه داشتن بسیاری از چیزهایی که در حال حاضر. نه تنها شغل اما حتی چیزهایی که ما معمولا تا به حال خیلی بیشتر کمک کند. ما خوش شانس پس از من شکایت نیست در این معنا, اما من قطعا تا به حال به افرادی که با من کار با ” شما استخدام یک مادر و من نه غایب ، من یک مادر.’


“من در حال حاضر مسائل مربوط به رها کردن, بنابراین من نمی خواهم به تصویب آن پایین است.”

مصاحبه پس از کلارکسون برای ثبت طلاق از شوهر براندون Blackstock پس از نزدیک به هفت سال از ازدواج.

خواننده ذکر شده “آشتی تفاوت” در اسناد دادگاه درخواست مشترک حقوقی و فیزیکی حضانت دو فرزند خود را.

این زوج که ازدواج کرده اند از سال 2013 سهم دو فرزند با هم, دختر و رودخانه, گل رز پنج و پسر Remington الکساندر چهار.

Blackstock همچنین دارای 17-year-old daughter ساوانا و 13 ساله و پسر ست با همسر سابق خود ملیسا Ashworth.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید