کتی می گوید قیمت پسر هاروی همچنان در بخش مراقبت های ویژه و وضعیت پزشکی است ‘پیچیده’

کتی قیمت اشتراک گذاشته شده است به روز رسانی در پسر او هاروی بیماری و ستایش او را برای بودن “خیلی شجاع”.

در یکشنبه شب, مدل سابق اعلام کرد در توییتر که هاروی که نابینایی جزئی اوتیسم و Prader-Willi syndrome شده بود بستری در بخش مراقبت های ویژه.

قیمت را تایید نمی کند چرا پسرش شده بود به بیمارستان فرستاده.

در حال حاضر 42 سال به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی در Instagram آشکار است که 18 سال است که هنوز در بیمارستان است و خود را “وضعیت پزشکی پیچیده باقی مانده است”.

در سهشنبه, مدل سابق مشترک یک عکس از خودش برگزاری هاروی به عنوان یک کودک در کنار این عنوان: “من می توانم تایید می کنند هاروی هنوز در بخش مراقبت های او راحت تر است.

“این سخت است که با توجه به محدود ساعات بازدید و Covid من نمی تواند با بستر خود طرف اما او در حال شجاع و قوی و قادر به صورت زمان او.”

او ادامه داد: “به من اجازه دهید او را می دانم که او خیلی عشق و حمایت و تشکر از شما.”

چند ساعت بعد قیمت به اشتراک گذاشته شده به روز رسانی دیگر در کنار عکس خودش و هاروی در یک رویداد و ستایش او و پسر برای بودن “خیلی شجاع”.


“سلام به همگی با تشکر از شما برای پیام خود را به معنای زیادی به من,” او نوشت.

“من به ترک بیمارستان برای شب و می تواند تایید هاروی است که هنوز در بخش مراقبت های ویژه و شرایط پزشکی پیچیده باقی مانده است. من او را دوست دارم آنقدر او خیلی شجاع و جنگنده [sic].”

تعداد زیادی از مردم اظهار نظر در پست های خود را برای ابراز امید که هاروی بازیابی به زودی از جمله برادر ناتنی خود Junior, 15 نوشت که “عشق شما Harv” به دنبال قلب از emoji.


قیمت این شوهر کیه Hayler همچنین در پاسخ با یک قلب قرمز و قورباغه emoji نوشتن: “قویترین پسر من می دانم.”

به روز رسانی می آید یک روز پس از سابق سست زنان panellist توییتی که پیامهای حمایت شد “واقعا نگه داشتن من رفتن”.

هاروی پدر بازنشسته فوتبالیست Dwight Yorke که قیمت مورخ در اوایل 2000s.


تلویزیون ستاره دارای پنج فرزند و در مجموع از آن هاروی ارشد. او سهام دو فرزند با شوهر سابق Peter Andre و دو فرزند با Hayler.

در اوایل این ماه اعلام قیمت آینده بی سی فیلم در مورد هاروی که او را “باز کردن در مورد آنچه در آن واقعا به مانند یک مادر از یک کودک معلول نزدیک شدن به دوران بلوغ”.

در ماه ژوئن او به مدارک و شواهد به درخواست کمیته به عنوان بخشی از آن مجلس تحقیق حاضر سوء استفاده که در طی آن او در مورد تاثیر رسانه های اجتماعی سوء استفاده در او تا به حال ،

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>