کیت میدلتون می گوید شاهزاده لویی بیش از حد جوان به درک اجتماعی فاصله و می خواهد به نوازش همه چیز

دوشس کمبریج گفت: شاهزاده لویی بیش از حد جوان به درک اجتماعی فاصله و می خواهد به “نوازش همه چیز”.

کیت میدلتون نشان داد که چگونه دو سال اخیر در مقابله با محدودیت های اعمال شده در طول این بیماری همه گیر به عنوان او به ملاقات پدر و مادر به مناسبت راه اندازی بزرگ سیاه و سفید دیک کوچک مردم خوشحال دیجیتال منابع.

این پلت فرم آنلاین است که در کودکان تا سن چهار ارائه می دهد طیف وسیعی از فیلم های پورنو, مقالات آزمونها و نکات پدر و مادری که شده است به خصوص طراحی شده با کارشناسان برای کمک به پرورش زبان کودکان حق از بارداری است.

صحبت کردن با پدر و مادر جان کری و دارن در کنار پسر خود دکستر نیز دو در باغ در Sandringham در نورفولک برای یک فیلم نشان داده شده در سی صبحانههای دوشس گفت: “من فقط گفت: Louis نمی درک اجتماعی فاصله.

“بنابراین او می رود مایل به نوازش همه چیز به خصوص هر نوزادان کمتر از او.”

کیت اظهار چگونه لوئیس و دکستر شد “بسیار نزدیک” در سن با تولد خود تنها یک ماه از هم جدا.

دوشس هم در تجربه شخصی او به عنوان اولین و گفت او می خواست او همان دانش و سطح حمایت پدر و مادر در حال حاضر دریافت.

پس از صحبت های رایان به پدر هشت ماهه میا در مورد بالا آوردن دختر خود را, کیت گفت: “در چند ماه اول وجود دارد مقدار زیادی از حمایت از ماماها و سلامت بازدید کنندگان و همه چیز اما از آن پس به بعد وجود دارد یک فاصله قبل از شروع مدرسه.

(سیاه و سفید دیک/سلطنتی کنزینگتون)

“با رایان در آغاز گفت: عزیزم مختلف گریه می کند او آموخته است مقدار زیادی از کوچک مردم خوشحال است و اطلاعات بود که من آرزو می کنم من تا به حال وقتی که من برای اولین بار مادر.

“این است که گرد و غبار طلا واقعا برای یک خانواده باید با توجه به این نکات و ابزار برای استفاده در این زمان از سال است.”

صحبت با BBC صبحانه میزبان لوئیس Minchin, the duchess نیز افتتاح شد تا در مورد شاهزاده جورج شاهزاده خانم شارلوت و لوئیس بزرگ اشتهای گفت: “فرزندان من به ته چاله. من احساس می کنم مثل یک ثابت تغذیه دستگاه.”

(سیاه و سفید دیک/سلطنتی کنزینگتون)

پرنس ویلیام به تازگی به یک بینش سلطنتی وعده های غذا در طول تماس های ویدئویی را به یک موسسه خیریه در اسکاتلند.

“این بستگی دارد به آنچه در جدول” دوک گفت: وقتی پرسیده شد که چه زمان شام به نظر می رسد در خانواده خود را.

“اگر پدر و مادر چیزی را که کودکان را دوست دارم شام با گذشت زمان بسیار خوبی است. اما اگر شما چیزی را بر روی میز آنها نمی خواهند به انجام است که یکی دیگر از بازی توپ.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>