دوشس کمبریج صرف زمان با خانواده ها در کودکان آسایشگاه در حالی که کمک به آنها را برای ایجاد یک باغ جدید.

نسبت به پایان کودکان آسایشگاه هفته دوشس ملاقات خانواده ها از شرق آنجلیا کودکان را Hospices (هر) در روز پنج شنبه.

کاترین که یک باغبان مشتاق کمک به آنها را به یک باغ گیاه در گوشه یکی از هر یک از این هدف ساخته شده hospices واقع در نزدیکی نوریچ.

دوشس با استفاده از گیاهانی که تا به حال خریداری شده در طول یک سفر اخیر او به فکنهم مرکز باغ در نزدیکی او نورفولک خانه Anmer سالن.

38 سال کار کرده با یک داوطلب باغبان کارکنان و دو خانواده برای ایجاد یک طراحی برای یک بزرگ منطقه پاسیو در آسایشگاه.

دوشس کمبریج ملاقات پسرم ساندرز و خانواده اش از جمله مادر کلی پدر و اردن در سفر خود به گوشه در Framlingham Earl, Norfolk که یکی از سه East Anglia کودکان Hospices (جو Giddens/PA سیم)

در جریان بازدید کاترین صحبت کرد به شش سال از سانی پاپ-ساندرز و خانواده اش از جمله مادر کلی پدر و اردن.

سانی بود که مبتلا به تومور مغزی در ماه فوریه در مدت کوتاهی پس از تولد او.

دوشنبه نخستین بار است که پاپ-ساندرز خانواده سفر کرده بود گوشه داشتن قبلا قادر به با توجه به همه گیر.

پسرم را گفت که دوشس صحبت در مورد چگونه کودکان خود را در حال حاضر با داشتن یک آفتابگردان در حال رشد رقابت در خانه که “لوئیس برنده, بسیار, به, جورج دلخوری”.

دوشس کمبریج در دیدار لیام و لیزا صفحه و نوزاد کانر (جو Giddens/PA سیم)

کاترین گفت که او “همیشه خیلی دور توسط خانواده” مانند ایشان “به خصوص نیاز به رفتن را از طریق همه از این در مستند”.

“شما نشان می دهد چنین انعطاف پذیری و شجاعت است. شما جمله الهام بخش برای همه ما,” او گفت:.

“بیشتر مردم در این کشور باید به دیدار خانواده مانند شما وجود دارد مقدار زیادی از تغییر برای همه شما را و شما باید مقابله فوق العاده.”

دوشس کمبریج نیز ملاقات لیام و لیزا صفحه و مادر کانر. سه ماهه متولد شد و در 5 مارس با آسیب شدید مغزی.

صحبت کردن با خانواده سلطنتی گفت: “رفتن را از طریق مستند در همان زمان هنگامی که شما می توانید خود را ببینید عزیزان شما نمی توانید به اشتراک گذاری با مردم وجود ندارد دیگر خانواده ها لزوما در اینجا است که شما می توانید به اشتراک گذاشتن تجربه خود را با.”

تریسی رنی اقدام اجرایی برای هر یک توضیح داده شده است که کاترین داده شد مختصری شامل گیاهان با بوی قوی و رنگ های روشن در هنگام ایجاد باغ پاسیو با خانواده.

“او کاملا آماده برای گرفتن دست خود را کثیف – او نیاز ندارد, دستکش باغبانی ما ارائه شده خود را – و حتی فرو دست او به زمین با عظیم که حلقه نامزدی در!” خانم رنی گفت.

دوشس دوباره گلدانی بزرگ آفتابگردان که او اهدا به خانقاه در ادای احترام به فریزر Delf که در ماه ژانویه این سال در میلتون خانقاه در کمبریج در سن نه.

کاترین و Camilla, دوشس کورنوال به تازگی به صحبت کرد فریزر خانواده یک تماس تصویری.

دوشس کمبریج کمک می کند تا به گلدان گیاهان و سبزی در طول سفر به گوشه (جو Giddens/PA سیم)

در حالی که باغبانی در گوشه سلطنتی تدریس پسرم و خواهر و برادر 11 ساله و هشت ساله Hudson, چگونه برای نرم کردن گیاهان از گلدان های خود را قبل از کاشتن آنها.

او به هر کودک دانه آفتابگردان و تشویق آنها به گیاه خود را.

آفتابگردان نماد آسایشگاه مراقبت “به نمایندگی از عشق و تحسین وفاداری مثبت و قدرت” داگلاس مک میلان آسایشگاه متحده است.

در اخیر پیام مشترک برای کودکان آسایشگاه هفته دوشس کمبریج پرداخت ادای احترام به “شگفت انگیز کارکنان” که در کودکان hospices در سراسر انگلستان است.

“مراقبت و پرورش است که به شما ارائه کودکان و خانواده های غیر قابل تصور ترین شرایطی است که فقط در هیبت الهام بخش,” او گفت:.

“من همچنین می خواهم به پرداخت ادای احترام به تمام کسانی که در خانواده ها وجود دارد که در حال مراقبت و مراقبت از کودک با زندگی محدود کردن بیماری است. شما انجام بسیاری از کار های فوق العاده ای و من می دانم آن را به خصوص در لحظه تا افکار من بیرون بروید همه شما.”

در طول سفر اخیر خود به فکنهم Garden Centre, کاترین بیان شده که او از دست رفته است اعضای خانواده او در مستند بیان کرد: “من هنوز برای دیدن خانواده به عنوان آنها حدود سه ساعت دور در برکشایر, بنابراین من آنها را دیده و من آنها را از دست ندهید.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im