Kanye West تبدیل کیم کارداشیان در حمام به ‘جنگل مسحور’ پس از KKW زیبایی معامله

Kanye غرب تبدیل کرده است همسر کیم کارداشیان در حمام به یک “جنگل مسحور” پر از گل های تازه پس از آن آشکار شد که او تا به حال به فروش سهام در زیبایی خود را با نام تجاری برای $200 متر (£162m).

روز دوشنبه KKW زیبایی مغول به اشتراک گذاشته تحول او مینیمال حمام قرار گرفته بودند در Instagram داستان که در آن او گفت: “بنابراین من به خانه می آیند و من تمام حمام تزئین شده است مانند یک جنگل مسحور.

“این بسیار زیبا و به صورت بصری زیبا و خیلی شیرین از شوهر من,” او اضافه شده است.

در این کلیپ واقعیت را می شود پر از سبزی برگ گل بوته در سایه از رنگ صورتی و بنفش در اطراف او وان حمام سنگ.

رپر آخرین هدیه می آید پس از او تبریک گفت همسر خود را در قرارداد جدید و برای “رسما تبدیل شدن به یک میلیاردر” در توییتر در اوایل این هفته با, هنوز هم زندگی عکس از گل و سبزیجات است.

“من افتخار من, زیبا, همسرم, Kim Kardashian West رسما برای تبدیل شدن به یک میلیاردر” غرب در توییتر نوشت. “شما اب و هوای احمقانه ترین طوفان و در حال حاضر خدا است درخشان بر شما و خانواده ما است.”

“پس به برکت این است که هنوز هم زندگی,” او اضافه شده است. “بنابراین من ساخته شده شما این هنوز هم زندگی. ما شما را خیلی دوست دارم.”

در حالی که غرب یک میلیاردر خود را با توجه به فوربسخروجی موافق نیست که Kardashian زیبایی معامله قرار می دهد او در این میلیاردر دسته.

با توجه به خروجی که 39 ساله است به ارزش حدود $900m پس از کسب.


در ماه مه فوربس نیز رد ادعا می کند که یکی دیگر از اعضای خانواده, Kylie Jenner, یک میلیاردر پس قبلا شوی او “جوانترین-همیشه خود ساخته میلیاردر”.

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه باور” مجله گفت: در یک گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>