Kanye West پست عکس های از فرزندان او پس از مواجهه با واکنش های ضد سقط جنین جیر

Kanye West به اشتراک گذاشته شده است یک سری از قبلا دیده عکس از فرزندان او پس از مواجهه با واکنش بیش از یک در حال حاضر حذف شده ضد سقط جنین صدای جیر جیر.

روز چهارشنبه رپر مشترک یک تصویر از یک جستجو در گوگل در توییتر که پرسید: “چه مدت شش ماه جنین چگونه است؟”

در کنار تصویر غرب نوشت: “این روح شایسته برای زندگی”.

اما غرب به سرعت حذف توییت پس از طرفداران به شدت انتقاد خود را ضد سقط جنین موضع. “هیچ مرد باید قادر به کنترل آنچه که یک زن با بدن او ایم” یک فرد است.

دیگری افزود: “آیا او درک نمی کنند که جدی عوارض بارداری می تواند نیاز اجتناب ناپذیر سقط جنین در اواخر مدت?”

غرب حذف صدای جیر جیر و سپس به اشتراک گذاشته شده عکس از خود چهار فرزند با همسرش, کیم کارداشیان غرب است.

رپ ضد سقط جنین جیر می آید پس از غرب توصیف خود را به عنوان “طرفدار زندگی” در مصاحبه با فوربس منتشر شده در چهارشنبه, مدت کوتاهی پس از اعلام ریاست جمهوری خود را پیشنهاد داد.

“I am pro-life چون من زیر کلمه از کتاب مقدس” او گفت: انتشار.

غرب نیز مورد انتقاد قرار ما سقط جنین خدمات برنامه ریزی والدین و گفت: “برنامه ریزی شده Parenthoods قرار داده شده است در داخل شهرها با supremacists به شیطان کار می کنند.”

نظرات خود محکوم شده است توسط والدین.

نیا Martin-رابینسون است که مدیر از رهبری و تعامل در این سازمان گفت: دیلی میل: “زنان آزاد هستند به ما در تصمیم گیری های خود در مورد بدن ما و حاملگی و می خواهید و شایسته برای دسترسی به بهترین مراقبت های پزشکی در دسترس است.

“هر گونه اشاره است که سقط جنین, سیاه, نسل کشی و توهین آمیز است infantilizing.”

خواننده و همسر, Kim Kardashian West, قبلا ابراز pro-choice انداز پس از ملاقات با رئیس جمهور از والدین در یک قسمت از Keeping Up With The Kardashians در سال 2017.

“ادراک از والدین طراحی شده است که یک کلینیک سقط جنین; است که هیچ چیز از آنچه در آن است مانند” او گفت: در برنامه است.

“با شنیدن این دست اول [داستان زنان] واقعا از آن ساخته شده واقعی برای من,” او اضافه شده در یک پس Instagram پست اعلام حمایت این سازمان است.

در فوربس مصاحبه غرب نیز نشان داد که او می تواند در حال اجرا ضد واکسیناسیون مبارزه است. او گفت که او مشکوک از coronavirus واکسن تشریح واکسن “علامت وحش.”

وی افزود: “آنها می خواهند برای قرار دادن تراشه در داخل از ما, آنها می خواهند به انجام همه نوع از همه چیز به آن را که در آن ما نمی توانیم عبور از دروازه های بهشت است.

“من متاسفم وقتی که من می گویند که آنها انسان است که شیطان در داخل آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید