Kanye West حذف صدای جیر جیر ادعا کیم کارداشیان به نام دکتر برای ‘قفل او را کشته فن نگرانی بیش از رپر سلامت روان

Kanye West توییتی سپس حذف یک سری از مشکل پست از جمله یکی که ادعا کرد همسرش, کیم کارداشیان به نام به حال یک دکتر آمد و “قفل [او] بالا”.

بحث رپر و تهیه کننده است که در حال اجرا برای رئیس جمهور ایالات متحده به تازگی در یک رالی در کارولینای جنوبی که در آن او ساخته شده یک عدد از عجیب و غریب نظرات.

“کیم تلاش بود برای پرواز به وایومینگ با یک دکتر به من قفل کردن در فیلم خارج از آنجا که من گریه کردم در مورد صرفه جویی در من زندگی دیروز [sic]” در غرب است که مبتلا به اختلال دو قطبی توییتی اواخر روز دوشنبه 20 جولای.

غرب بود و مرجع خود را کرد که پیشنهاد او و همسرش در نظر گرفته شده بود فسخ اول بارداری که منجر به خود دختر شمالی.

در طول یک ضد سقط جنین بخشی از سخنرانی خود در تعطیلات آخر هفته غرب صحبت از “نزدیک به قتل” دختر خود را و شکست و اشک می ریخت.

در همان توییتر بیهوده گویی غرب ظاهر شد و به انتقاد همسر خود را برای او گذشته انتخاب حرفه ای از جمله حضور در Playboy magazine, همچنین ابراز حمایت خود را برای بیل کازبی.

او به تازگی به اشتراک گذاشته tracklist برای آلبوم جدید DONDA, گفت که وارد این هفته است.

مستقل در تماس است غرب نماینده برای نظر.

خواننده Halsey در پاسخ به رسانه های اجتماعی در واکنش به غرب در حال حاضر-حذف پست ابراز همدردی به عنوان کسی که او نیز مبتلا به اختلال دو قطبی است.

“من باید اختصاصی و حرفه ای برای ارائه آموزش و پرورش و بینش در مورد اختلال دوقطبی و من خیلی ناراحت آنچه من از دیدن” او هنوز توییتی.


“نظرات شخصی در مورد کسی که از کنار یک قسمت جنون نیست یک شوخی است. شما می توانید نفرت کسی که اعمال یا عقاید بدون کمک به ننگ است که خسارت کل جامعه گاهی اوقات آسیب پذیر مردم همه برای یک زن و شوهر از خنده.”

او ادامه داد: “اگر شما می خواهم به فکر می کنم کسی که یک****** بروید. بسیاری از افراد مبتلا به بیماری های روانی هستند. بسیاری از آنها یک******s. چرا که آنها مردم هستند. با شخصیتهای متنوع.

“اما ساخت جوک های هدفمند به طور خاص به سمت دو قطبی لطمه می زند بیشتر از 1 نفر تو عصبانی. خالصانه انسان با یک دهه دوقطبی تشخیص است.”

تعدادی از هواداران نیز خواستار شفقت نگرانی برای غرب تندرستی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید