Kanye West تبریک کیم کارداشیان بر روی ‘تبدیل شدن به یک میلیاردر

Kanye غرب را تبریک گفت کیم کارداشیان غرب در “تبدیل شدن به یک میلیاردر” پس از آن آشکار شد که او تا به حال به فروش سهام در زیبایی خود را با نام تجاری برای $200 متر (£162m).

واقعیت تلویزیون ستاره تبدیل زیبایی مغول فروخته شده 20 درصد بخشی از KKW زیبایی به Coty Inc.

مقابله با Coty دارای ارزش KKW زیبایی در $1bn تنها پس از سه سال در عملیات.

آن را نشانه توافقنامه دوم که Coty ساخته شده با Jenner-کارداشیان, خانواده, داده می شود که آن را خریداری بیش از نیمی از کایلی Jenner آرایش خط برای $600 متر (£488m) سال گذشته است.

روز دوشنبه در غرب توییتی که او “افتخار” از همسر خود را از شش سال است.

در کنار یک عکس زندگی هنوز شامل گل و سبزیجات نوازنده نوشت: “من افتخار من, زیبا, همسرم, Kim Kardashian West رسما برای تبدیل شدن به یک میلیاردر.

“شما اب و هوای احمقانه ترین طوفان و در حال حاضر خدا است درخشان بر شما و خانواده ما. بنابراین برکت این است که هنوز هم زندگی. بنابراین من ساخته شده شما این هنوز هم زندگی. ما شما را خیلی دوست دارم.”


غرب جیر جیر به دست آورد بیش از 79 ، 000 لایک و 11,000 رسانهها.

در مارس غرب بود دارای برچسب میلیاردر خود را توسط فوربس مجله.

انتشار خود را به ارزش خالص ارزش $1.3 میلیارد دلار (£1.06 میلیارد دلار) ترکیب سهام خود را در Yeezy مربی خط که فوربس برچسب “یکی از خرده داستان های قرن”.

Jenner نیز به نام یک میلیاردر توسط مجله, اما, 22 ساله بود و بعد از این عنوان پس از فوربس او را متهم نرخ تورم ارزش کسب و کار خود را.

“کایلی کسب و کار به طور قابل توجهی کوچکتر و کمتر سودآور از خانواده سپری کرده است در سال پیشرو در صنعت آرایشی و بهداشتی و رسانه ها از جمله فوربسبه باور” مجله گفت: در یک گزارش.


Jenner رد این ادعا پاسخ در یک سری از توییت: “چه هستم من حتی بیدار شدن از خواب. من فکر کردم این بود که یک سایت معتبر.. همه که من می بینم تعدادی از اظهارات نادرست و اثبات نشده مفروضات lol. من هرگز خواسته برای هر عنوان و یا سعی در دروغ راه من وجود دارد که تا کنون. دوره.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>