جاستین رز توضیح می دهد که چگونه او تبدیل بازی به رهبری چارلز شواب چالش با هارولد وارنر

مستقل استخدام بیش از 100 روزنامه نگاران در سراسر جهان را به شما اخبار شما می توانید اعتماد. لطفا در نظر گرفتن یک سهم و یا اشتراک.

جاستین رز اصرار دارد او با استفاده از گلف را شکستن با توجه به کروناویروس به بازی خود را پس از کاردینگ عاری از لکه دار کردن دور از 63 به مشترک-سرب در کنار هارولد وارنر سوم در اولین تورنمنت بزرگ پس از coronavirus همه گیر تعطیل ،

جهان شماره 14 بود اوایل clubhouse رهبر در فورت ورث تگزاس capitalising در اوایل شروع قبل از آمریکا وارنر خشک 11-پا زدن توپ در 18 برای پیوستن به او را در هفت ،

فقط یک شات پشت ونزوئلا Jhonattan Vegas, مکزیک ابراهیم Ancer و آمریکایی ها Collin Morikawa و جاستین توماس هر دو از آنها را هیجان زده اواخر در یک روز.

داستین جانسون ناامیدی بود هر چند که سابق جهان شماره 1 بود آهسته کردن بلوک در راه خود را به یک بیش از 71 که شامل چهار bogeys.

وجود دارد شادی را برای انگلستان ایان Poulter هر چند با جام رایدر ستاره در یک کراوات برای 16 محل پس از یک دور از 66 در حالی که فیل مایکلسون – تازه از چالش خود را منطبق با تایگر وودز در طول shutdown – تنها می تواند مدیریت یک تحت 69 به نشستن در یک سهم 57 محل.

این رویداد برای اولین بار در تور PGA از آرنولد پالمر دعوتی در اورلاندو فلوریدا در اوایل ماه مارس و کشیده شده از یک ستاره نکردم زمینه به تگزاس.

شانزده جهان بالا 20 خواهد بود و در عمل بیش از آخر هفته و برتر Rory McIlroy دور از 68 بود خوب به اندازه کافی برای به اشتراک گذاری از محل 39.

رز گفت: کمی شانس در باز کردن سوراخ کرده بود او را در راه خود را به عنوان او غلبه برخی متمرد عکس به مرغک اول خود را سوراخ.

“من برخی از حرکت او گفت:” در آسمان ورزش گلف. “من بازی نمی کند به خصوص به خوبی در شش یا هفت سوراخ اما ور رفتن بود واقعا گرم.

وارنر گره خورده است برای رهبری پس از یک روز (گتی)

“من به خوبی ریتم و من می توانستم شاید در محل باشگاه وانجمن بهتر است اما من سوار من شانس کمی.”

رز احساس عملکرد پاداش برای کار او موفق به انجام این کار در طول وقفه.

“من سخت کار می کرد برای مطمئن,” او گفت:. “من فقط نشستیم. من تا به حال فرصت برای به دست آوردن بهتر است. من فصل بود که به خصوص به خوبی تا زمانی که این بازیکنان در مسابقات قهرمانی بنابراین شما سعی می کنید به نگاه مثبت.

“بدیهی است که این یک وضعیت دشوار برای همه در سراسر جهان وجود دارد برخی از شرایط وخیم اما شما رو به در خود نگاه شخصی خود را از وضعیت و فکر می کنم” چگونه می تواند من را بیشتر از این؟”‘

PA همچنین کمک به این گزارش

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

دیدگاهتان را بنویسید