جاستین بیبر فایل £16m افترا طرح دعوی در دادگاه بیش از ‘واقع غیر ممکن’ تجاوز جنسی اتهامات

جاستین بیبر راه اندازی کرده است $20 متر (£16.2 متر) افترا طرح دعوی در دادگاه در برابر دو نفر از آنها او را متهم کرد از تجاوز جنسی در رسانه های اجتماعی.

26 ساله ستاره پاپ رد این اتهامات که به او تجاوز جنسی دو زن در سال 2014 و 2015, تماس با اتهام برخورد “در واقع غیر ممکن است”.

اولین اتهام شد توسط یک زن که ذکر شده در طرح دعوی در دادگاه به عنوان Jane Doe-2 و شناسایی به عنوان “کدی” در توییتر. او ادعا می کند که بیبر حمله در ساعات اولیه 5 مارس 2015 در Langham هتل در شهر نیویورک است.

دیگر اتهام ادعا کرد که بیبر تجاوز جنسی یک فن در هتل چهار فصل در Austin, تگزاس, 9 مارس 2014.

بیبر می گوید او باقی نمی ماند و در چهار فصل در تاریخ ذکر شده در اتهام و ارائه تصاویر از اخبار که نشان داد او در آن روز با آن دختر خواننده سلنا گومز.

خواننده: افرادی که به مدل Hailey Baldwin, صدور اولیه بیانیه که گفت: سوء استفاده جنسی شد “چیزی که من به آرامی را نمی”.

“من می خواستم به صحبت کردن حق دور اما از توجه به بسیاری از قربانیان که در برخورد با این مسائل روزانه من می خواستم تا مطمئن شوید که من جمع آوری حقایق قبل از من ساخته شده است هر گونه بیانیه,” او گفت:.

سی ان ان گزارش می دهد که طرح دعوی در دادگاه توسط بیبر توصیف ادعا می کند به عنوان یک “جعل استادانه درست شده” و توصیف شاکیان به عنوان انگیزه یک “میل به شهرت و توجه”.

آن را می گوید که هر دو اتهامات می توان رد توسط “مسلم شواهد مستند و افراد پذیرش خود”.

بیبر وکلا پیشنهاد کرد که “مخرب اظهارات” می تواند ساخته شده توسط همان شخص از دو حساب توییتر.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>