Jurgen Klopp ستایش ‘باور نکردنی سطح’ از ‘جهانی’ لیورپول رو به جلو Sadio یال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jurgen Klopp ادای احترام به خود No10 در لیورپول Sadio یال برای بهبود فراتر از اندازه گیری پس از امضای ساوتهمپتون.

از سنگال به جلو پیوست برای حدود £34 میلیون در سال 2016 وجود دارد و سوالات بیش از قوام خود را در زمان, اما زیدان می گوید: بلوغ خود را در بازی از آن به بعد است که یک پیشرفت طبیعی.

یال 16 لیگ برتر اهداف این فصل بود و بخشی جدایی ناپذیر از این طرف که برنده این عنوان که بسیاری از مردم را نامزد بازیکن سال.

“شاید مردم فکر” من مطمئن هستم که او به ارزش آن است اما ما با 100 درصد مطمئن در مورد او” زیدان گفت.

“قوام بود کلید و کاملا در حال حاضر آنچه که او انجام شده است و چگونه او انجام سازگار است.

“سطح او انجام می دهد در غیر قابل باور است. او به ما کمک می کند تا انبوه. او یک بازیکن هجومی و دفاعی او سخت کار می کند او واقعا سریع است.”

یال موفق به کسب چهار عمده غنائم با لیورپول در حال حاضر در حالی که او نیز به اشتراک گذاشته بوت طلایی فصل گذشته با تیم Mohamed Salah و آرسنال اتلتیک بیلبائو.

پس از رسیدن به جام ملت های آفریقا نهایی سال گذشته او نیز نام این فوتبالیست آفریقایی از سال است.

تیمهای برجسته اهمیت یال ذهنیت را به عنوان به خوبی به عنوان on-the-ball با کیفیت, دوباره, با اشاره به رشد خود به عنوان یک بازیکن به عنوان او بالغ از یک استعداد جوان.

“ما به اندازه کافی خوش شانس به اطراف در حالی که [پیشرفت] اتفاق افتاده است تبدیل شدن به یک بازیکن بسیار خوب به کلاس جهانی, بازیکن بدون شک در مورد آن است و او یک برنده است ، این فوق العاده است که او را در اینجا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>