Jurgen Klopp خوشحال با لیورپول پاریس Neco ویلیامز با وجود نیمه وقت جایگزینی

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 19 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jurgen Klopp دست جوان مدافع Neco ویلیامز کامل لیگ برتر اولین بازی در لیورپول 3-1 برنده شدن در برایتون در پنج شنبه شب.

19 سال بازی 45 دقیقه قبل از اینکه زیرنویس در شکستن اما مدیر خود می گوید این تنها دلیل برای او رزرو شده است و این تیم که به خصوص در آن طرف.

برایتون طارق Lamptey عالی بود دوباره از راست به عقب و باعث ویلیامز چند مسائل از جمله یک برخورد که دیدم Welshman رزرو شده است.

اما زیدان می گوید: او را دیدم تنها مثبت از خود starlet و صرفا می خواستم برای محافظت از او را با آوردن اندی رابرتسون در جای خود.

"شما را یک بازیکن بعد از 45 دقیقه و مردم فکر می کنم "خوب نیست اما من اهمیتی نمی دهند در مورد همه که" زیدان گفت: آسمان ورزشی بعد از مسابقه.

"این فقط در مورد او یک کارت زرد و وضعیت در آن سمت بود که ما نمی محافظت از او را به خوبی به اندازه کافی. یک یا دو بار آنها واقعا می تواند از طریق رفتن وجود دارد.

"این Neco اول [شروع لیگ در یک] بازی حرفه ای, بنابراین من نمی توانم به او بگویید که "آیا انجام یک چالش دیگر'.

"که تنها دلیل ما می تواند Robbo [در]. او با اعتماد به نفس است من دوست او چگونه ایفا کرده است."

ویلیامز در حال حاضر برداشت چهار حضور در لیگ برای لیورپول در این فصل و یکی بیشتر او را واجد شرایط برای لیگ برتر برنده مدال.

تمام گفته او نه بار برای لیورپول در حالی که همکار جوانان Curtis جونز و هاروی Elliott—هر دو از آنها امضا قرارداد جدید در هفته گذشته بودند استفاده نشده جایگزین در برایتون.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن