Jurgen Klopp می پردازد ادای احترام به لیورپول را به عنوان برنده تیم ملی در استثنایی Anfield شب

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 2 مرداد 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jurgen Klopp او را دیدم لیورپول تیم ضرب و شتم 5-3 چلسی در آنفیلد پس از آن بالابر لیگ برتر جایزه و گفت: تمام مناسبت اتصالات دیدنی های نجومی.

با وجود هیچ طرفداران مجاز در زمینه را برای مسابقات لیورپول پیراهن و کارکنان شد و در نهایت اجازه به خانواده در زمین برای ارائه یک نتیجه معقول داده می شود همان کسانی که خانواده ها می توانند در حال حاضر به موسسات دیگر با هم.

زیدان اذعان کرد که یک سناریو کامل را به حال دهها هزار نفر از هواداران داخل زمین اما بهترین چیزی که بعد از این نسخه از این جشن با وعده یک بزرگتر آمده است.

"این که چگونه زندگی شما را به بهترین از آن. خانواده های ما وجود دارد و این بدان معنی است که جهان به من گفت:" به Sky Sports پس از جایزه حزب آغاز شده است.

"همه چیز بهتر خواهد بود با طرفداران من می دانم که. [اما] چند ماه پیش من فکر کردم [آن خواهد بود] نه ممکن است به بازی فوتبال; امروز همه چیز خوب است و همه خوب بنابراین من نمی تواند شادتر.

"[آن خواهد بود] اگر ورزشگاه پر است اما شما نمی توانید آن را تغییر دهید. آنچه ما سعی به انجام این کار است که آن را خوب است برای افراد دیگر که ما آن را برای آنها است. همه جشن در خانه و آن لحظه ای بزرگ."

جایزه آسانسور آمد پس از بازی البته که در حالی که یک دیوانه عقب و جلو برخورد اثبات کیفیت و میل به پیروزی شده اند که نشانه های لیورپول در کمپین موفق. تیمهای ادای احترام نه فقط به اعضای کلیدی تیم ملی اما به جوانان که همچنین نگه داشتن شدت بالا در آموزش و حفظ سطح تیم ملی در حال پیشرفت و بهبود است.

"این همه در مورد ثبات است. ما تا به حال این بازی ها هنگامی که ما شروع به بالا پرواز دیوانه فوتبال است. در پایان ما تا به حال به بیش از این ماندن حریص ماندن شدید در آموزش.

"همه بچه ها سزاوار مدال. هاروی الیوت به حال 90 [آموزش] جلسات با ما; آنها در سطح بالا نگه دارید به همین دلیل ما بازی مانند بازی کنیم—چون ما با قطار مانند ما ،

"آنها بازی مثل این [امشب] من خودم شگفت زده – چگونه می تواند شما را مانند یک تغییر در با این شرایط ؟ فقط استثنایی است. ما در طول سال ها آموخته, بازی وضعیت و بحث بعد. ما برنده چهار غنائم بود که نمی توانستم بیشتر افتخار می کنم. من باید یک عکس با هر چهار دلیل آن اتفاق نمی افتد بیش از حد اغلب!"tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن