Jurgen Klopp ارائه می دهد همدردی به استون ویلا پس از بحث VAR تماس در منچستر یونایتد شکست

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jurgen Klopp sympathised با دین اسمیت پس از ستیز ویدئو دستیار داور تماس رفت و در برابر استون ویلا در روز پنج شنبه با لیورپول ادعا مدیر سیستم “باید واقعا پیدا کردن حق تصمیم گیری”.

ویلا پشت افتاد و در برابر منچستر یونایتد از مجازات که اهدا شد پس از برونو فرناندز پا به Ezri Konsa و رفت داخل منطقه هنگامی که در تلاش به نوبه خود بر روی توپ.

داور جان ماست با اشاره به نقطه و تصمیم بحث برانگیز حمایت ور رسمی گراهام اسکات حتی اگر ایالات مرد به نظر می رسد به کسی که خراب Konsa.

که نه تنها قابل بحث VAR تصمیم روز با تاتنهام را تکذیب کرد یک نقطه-kick با وجود جاشوا کینگ ظاهر می شود به فشار هری کین در جعبه در حالی که ساوتهمپتون داده شد پنالتی مقابل اورتون زمانی که جیمز وارد پراوز نگاه به در حال حاضر در حال سقوط به آندره گومز قبل از هر تماس ساخته شده است.

در هر یک از این سه موارد VAR رسمی رفت و در زمینه تماس و تیمهای سوال چرا آن را بسیار پیچیده برای چنین تصمیم گیری برای لغو شود زمانی که آنها به نظر می رسید “آشکار” به او.

صحبت کردن در خود را قبل از بازی در کنفرانس خبری پیش از مرحله نیمه نهایی لیگ قهرمانان’ برخورد با رئال, زیدان گفت: “من فکر می کنم آن را یک هفته پیش خوزه [مورینیو] او پس از مسابقه مصاحبه گفت: تصمیم گیری ساخته شده است توسط این مرد در استودیو. در حال حاضر ما یک وضعیت که در آن در یک هفته سه تصمیمات باید متفاوت بوده است.

“من می توانم 100 درصد درک کنند که دین اسمیت است که واقعا در تلاش برای قبول آنچه شب گذشته اتفاق افتاد. من نمی دانم که چگونه از آن اتفاق می افتد به صداقت. آن را در مورد که باعث می شود تصمیم گیری که آیا آن دو نفر یا سه نفر; در پایان آن را فقط در مورد گرفتن حق تصمیم گیری است.

“آنچه که من را درک نمی کنند این است که overruling بسیار پیچیده است که باید آن را یک” روشن و واضح misjudgement. من فکر کردم که همه آشکار, اما شما می خواهم که به درخواست refs که چرا آنها هنوز هم گیر برای تصمیم گیری.

“این بدیهی است که دشوار است اما شب گذشته من فکر نمی کنم آن را بیش از حد دشوار است! واضح است که نه راست و نه خوب. من واقعا می خواهم به فکر می کنم که در پایان سه نفر به تماشای آن آنها باید واقعا پیدا کردن حق تصمیم گیری در پایان.”

مورینیو ناراضی بود که بلافاصله پس از روز پنج شنبه در این مسابقه پس از ور رسمی مایکل الیور تصمیم گرفتند به اسپرز یک پنالتی فقط یک هفته پس از آن تا به حال نگذاشته Lucas Moura هدف در شفیلد یونایتد.

خوزه مورینیو بود ناراحت که هیچ پنالتی داده شد برای فشار بر هری کین (خبرگزاری گتی ایماژ)

روز جمعه مورینیو گفت: او دیگر اهداف جشن فقط در مورد آنها chalked ،

“من نمی جشن اهداف شوم چرا که من هرگز می دانم که اگر آن را یک هدف است یا نه یک هدف,” او گفت: پیش از روز یکشنبه دربی شمال لندن برخورد با آرسنال زمانی که الیور خواهد بود داور.

“حتی اگر من احساس آن است اما شاید چیزی اتفاق افتاده است شش یا هفت ثانیه قبل از این که من نمی دانستم و سپس آن را نه یک هدف.”

در حالی که تصمیم به جایزه کین مجازات بهره مند Bournemouth, گیلاس محروم بودند چه بوده است یک بازی گل پیروزی در مراحل پایانی زمانی که Callum ویلسون سربار اعتصاب رد شد توسط الیور پس از پادشاه گرفته شده است.

رئیس ادی هاو گفت: “من به نظر نمی آید در آن بیش از حد روی علاقه با Callum را و پا زدن های سقفی به دلیل این داور تا به حال بدیهی است که با توجه به هدف. این لحظات دشوار را به دلیل شما می توانید ببینید آنچه در آن به معنای به بازیکنان در زمان. شما رو مجازات تصمیم با هری کین که در رفت به نفع ما و است که می شده اند متفاوت است.

“شما فقط می خواهید برای دریافت حق تصمیم گیری در بازی به عنوان آنجا که می توانید.”

پپ گواردیولا مطمئن است ور سیستم را بهبود بخشد در فصل دوم خود را در لیگ برتر است.

منچستر سیتی رئیس گفت: “من فکر می کنم فصل آینده بهتر خواهد بود. این فصل برای اولین بار, اما شما باید به درخواست افرادی که مسئول هستند.”

برنلی مدیر سین دیچه است که هنوز هم طرفداران VAR اما گفت: منچستر یونایتد پنالتی و تصمیم به جایزه کین یک نقطه ضربه آزاد شد “غیر ممکن است”.

“من مؤمن بزرگ در این, اما آن را غیر ممکن است مجازات برای من” گفت: Dyche. “غیر ممکن است چگونه ویلا بازیکن تقریبا می شود کاملا به شدت مجروح کرده و به نحوی که تلقی مجازات است.

“و فشار بر هری کین غیر ممکن است در نظر من است. اما من باقی می ماند یک فن من باقی می ماند یک فن است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید