Jurgen Klopp: هیچ چیز را نگه لیورپول برگشت فصل آینده

لیورپول مدیر Jurgen Klopp می خواهد خود را قهرمان لیگ برتر می شود حتی بیشتر ناراحت کننده را به بازی در برابر فصل آینده است.

قبل از ماه مارس مستند لیورپول گرفته بود 82 امتیاز – بیش از دوم قرار می گیرد, منچستر سیتی خواهد شد اگر آنها برنده در روز یکشنبه – از 29 مسابقات تنها با یک شکست و یک تساوی به تقریبا تضمین یک عنوان برای اولین بار در 30 سال.

چهارشنبه 5-3 پیروزی بر چلسی ساخته شده است که سه فصل در خانه شکست نخورده است در لیگ, اما آنها به بازی نهایی خود را از مبارزات انتخاباتی در نیوکاسل با 18 نقطه شکاف در بالا Klopp انتظار بیشتری از بازیکنان خود را.

“ما تغییر نخواهد کرد: ما سعی کنید به بهبود است. است که ممکن است به بهبود آن را برای یک دوره طولانی است ؟ من می گویند بله,” او گفت:. “ما را در یک برش زمانی که فصل به پایان رسید در روز یکشنبه لذت بردن از آن خوشحال می شود و پس از آن در اواسط ماه اوت ما شروع به آموزش دوباره و از آن لحظه به ما دوباره آن را امتحان کنید با ما و هیچ چیز نمی خواهد ما را به عقب نگه.

“این است که واقعا خوب داستان پسران نوشته اند در طول سال است اما هنوز تمام نشده – ما تصمیم می گیرید که آن را به پایان رسید.

Jurgen Klopp جشن به لیورپول آسانسور لیگ برتر پس از پیروزی بر چلسی (گتی)

“من می خواهم برای دیدن ما مبارزه برای هر جایزه بعدی است که مبارزه در زمین و بهره گیری از کار سخت و عنوان کنیم که ما یک فرصت خوب.

“اولین چیزی که مثل همیشه به عنوان یک تیم هیچ کس می خواهد به بازی در برابر. من فکر می کنم ما در حال شبیه به این, اما ما می تواند ناراحت کننده تر است.”

یکشنبه را به نزدیک 14 قابل توجه ماه است که دیده می شود لیورپول برنده لیگ قهرمانان یوفا سوپر جام باشگاه, جام جهانی و لیگ برتر.

زیدان اذعان تابستان گذشته پیروزی در مادرید بیش از تاتنهام 12 ماه آینده پس از از دست دادن نهایی لیگ قهرمانان به رئال مادرید بود و نقطه عطف است.

“که نمی شود آن را آسان تر اما آن را به شما اثبات که ممکن است,” او اضافه شده است. “همانطور که همه ما می دانیم, من یک متخصص در آمدن دوم به طوری که نیاز به برخی از قدرت ذهنی سعی کنید آن را دوباره و دوباره آن را امتحان کنید و اگر شما برای باز کردن جعبه پاندورا پس از آن که کمک می کند تا انبوه.

“من می توانید ببینید که زمانی که ما برنده لیگ قهرمانان اروپا سال گذشته ساخته شده و تمام چیزهای دیگر اتفاق می افتد به علاوه این فصل ما قبل از بازی: 97 امتیاز و پس از آن ما موفق به کسب لیگ قهرمانان اروپا شد واقعا یک ویژه سال.

“هنگامی که شما هستند که شما باید به سرمایه گذاری بیشتر و پس از آن بیش از خط و این دقیقا همان چیزی اتفاق افتاده است.

“ما خواهد ماند حریص ما به ما خواهد شد. اما در صورتی که پس از آن منجر به طور خودکار به غنائم بیشتر من نمی دانم چرا تیم های دیگر باید دلایل دیگر را به مرحله بعدی و چگونه ما تو را دیدم دوباره چهارشنبه شب فاصله بین ما و چلسی نیست 30-عجیب و غریب امتیاز: آن شب آن دو گل و یک روی حیله و تزویر لحظه ای که Pulisic از دست رفته هدف است.”

یک 31st, پیروزی فصل در روز چهارشنبه برداشته لیورپول در نقاط شمارش به 96 تعدادی مترادف در باشگاه با Hillsborough, فاجعه در شرایط چگونه بسیاری از طرفداران خود را از دست داده زندگی می کند در سال 1989 فاجعه است.

در حالی که زیدان می خواهد یک پیروزی دیگر در روز یکشنبه او صدا به عنوان اگر او نمی خواهد بیش از حد زحمت اگر فصل خود را به پایان برساند و در 96.

“من باور نمی کنم بیش از حد در تصادف در زندگی باید صادقانه گفت:” قرمز ،

“من فکر می کنم آن ترنت (الکساندر-آرنولد در مصاحبه بعد از بازی) که دیدم 96 امتیاز و در آن لحظه من احساس آن چنان گسترده است که همه چیز گرد هم آمدند.

“این نمی تواند اتفاقی که ما 96 امتیاز در شب ما جایزه دریافت کنید. واقعا خوب بود و آن را واقعا خاص است. من امیدوارم که همه خانواده ها آن را احساس به همان شیوه.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید