Jurgen Klopp اصرار لیورپول نیست با تمرکز بر شکستن 100 نقطه مانع

Jurgen Klopp اصرار دارد او نمی تواند استطاعت به شروع به فکر کردن در مورد فوق العاده در لیگ برتر ثبت امتیاز بعد از لیورپول زمین را یک مبارزه 3-1 برنده شدن در برایتون.

Mohamed Salah دو و جریمه اعتصاب از کاپیتان جردن هندرسون به دست آورده فراری قهرمانان 30th بالا پرواز پیروزی قابل توجه فصل است.

لیورپول نیاز به بیشتر از نه امتیاز از وسایل در برابر رئال, آرسنال, چلسی و نیوکاسل به پیش افتادن از 100 امتیاز منچستر سیتی تعلق دو فصل پیش.

زیدان اذعان کنار او دور بودند از خود مسلط بهترین در سواحل جنوبی و در نظر گرفتن هیچ چیز مسلم در پیگیری شکستن رکورد امتیاز مسافت.

“چه می توانم بگویم ؟ زمانی که من فکر می کنم در مورد چهار بعدی مخالفان و فکر می کنم ما 12, 10, و یا هر آنچه که امتیاز من نمی تواند انجام دهد که گفت:” لیورپول مدیر. “چگونه می توانم فرض کنیم ما می تواند همه این نقاط ؟ زمانی که من فکر می کنم حدود 92 امتیاز من فکر می کنم که چگونه می تواند ما 97 سال گذشته (پايان دوم) آن باور نکردنی است.

Jurgen Klopp امتناع از اذعان لیورپول را به امید شکستن رکورد (AP)

“اولین و مهمترین, شما باید به مبارزه برای سه امتیاز است. این چیزی است که ما را امشب و من دوست دارم که بسیاری از آنجا که مادر و پدر هر پیروزی که شما واقعا کار سخت برای آن و پسران بود که دوباره, که بزرگ است.”

لیورپول نگاه خواهم ساخت, نور, کار, پست انگلیس پس از صلاح و به یاد می آورد کاپیتان هندرسون هر مشبک در طول یک تاول افتتاح هشت دقیقه در Amex ورزشگاه.

اما بازدید کنندگان ساخته شده بودند به حفاری های عمیق پس از Seagulls جنگیدند و شایسته نصف کسری بودجه از طریق Leandro Trossard فقط قبل از شکستن.

قرمز بهترین گلزن صلاح در نهایت ساخته شده به نقاط امن 14 دقیقه از زمان را با رفتن به خانه خود را 19th هدف لیگ از دیگر پرکار مبارزات انتخاباتی در حالی که تیمهای باقی مانده بود با برخی دلیلی برای نگرانی پس از هندرسون آرامی در اواخر.

آلمانی است و مطمئن نیستید که چگونه جدی خود کاپیتان ظاهری زانو موضوع است اما آماده برای خبر بد.

“من نمی دانم صادقانه میگویم. من نمی بینم این وضعیت به عقب بر روی زمین اما من می دانم که آن را نمی خواهد هیچ چیز احتمالا” او گفت:. “این که چگونه از آن است اما ما باید صبر کنید من نمی توانم بگویم بیشتر است.”

PA

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>