Jurgen Klopp اذعان 'عدم تمرکز' هزینه لیورپول با وجود غالب عملکرد در آرسنال

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطف

توسط FARDAALEFBA در 26 تیر 1399

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

لیورپول مدیر Jurgen Klopp اذعان کرد که درهم و برهم اشتباهات در بازگشت هزینه تیم خود سه امتیاز در برابر آرسنال در شب چهارشنبه.

قرمز گرفت Sadio یال اما ویرژیل van Dijk و سپس Alisson بکر هر دو با استعداد شانس قبل از شکستن در آن خانه در کنار گل از امن 2-1 برنده.

در نیمه دوم یورش نمی بازدهی بیشتر پاداش برای جدید برتر لیگ قهرمانان اما زیدان تصمیم گرفتند در برابر deriding تیم خود را به اشتباه به جای اشاره به تسلط آنها لذت می برد.

"دو بار [a] عظیم عدم تمرکز [ما هزینه] ما در زمان استراحت بعد از اینکه ما گل 1-0," مدیر گفت: آسمان ورزشی در تمام وقت. "ما فقط درخشان ما تا به حال 24 عکس به سه که باور نکردنی است. اما این دو لحظه کشته شدن این بازی برای ما.

"آرسنال تا به حال هیچ شانس واقعی فقط یک شات در آخرین ثانیه. بنابراین ما بسیاری از چیزهای خوب اما شما نمی توانید برنده بازی زمانی که شما واگذار اهداف شبیه به این."

زمانی که فشار به دلیل لیورپول ساخته شده به اشتباه زمانی که آنها شده اند به طوری تنگ دفاعی تمام فصل زیدان پیشنهاد آن را بیشتر به یک لحظه ذهنیت گروه به جای بازیکنان خاموش کردن کامپیوتر در حال حاضر به عنوان امن شد.

"ما معمولا انجام نمی که ما آن را امروز. Virg از دست توپ اما من نمی بینم بسیاری از ارائه می دهد در اطراف [برای دریافت یک پاس] هیچ کس می خواست توپ واقعا. به عنوان یک بسته کامل ما در زمان استراحت و که باعث می شود هیچ حس. ما باید یاد بگیریم که از 100 درصد و ما خواهد شد.

"ما به طور مداوم غالب ما در اطراف بازی توپ. من می دانم چگونه آن را برای تلفن های موبایل بود اما یک بازی خوب چه بیشتر شما می توانید انجام دهید؟"

لیورپول در حال حاضر یک استراحت یک هفته قبل از بازی بعدی خود را در خانه به چلسی پس از آن که آنها را دریافت خواهید کرد لیگ برتر جایزه در Kop.tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im
آخرین مطالب
مقالات مشابه
نظرات کاربرن