پارک ژوراسیک ضربه آرواره ها در, عجیب و غریب, Steven Spielberg نبرد در سال 2020 دفتر جعبه

استیون اسپیلبرگ در زمان استیون اسپیلبرگ در یکی از عجیب و غریب ترین جعبه دفتر جنگ از سال 2020 است.

بیش از آخر هفته فک مبارزه پارک ژوراسیک برای نقطه بالا زیر مربوطه خود را دوباره منتشر شد در میان Covid-19 بیماری همه گیر.

برای سال در حال حاضر جهانی box office شده است متشکل از تعداد محدودی از فیلم ها – آنهایی که منتشر شد در کشورهایی که سینما هنوز باز است و فیلم خوب نمایش آن در درایو سینما در ایالات متحده است.

اما با سینما در سراسر جهان در حال آماده شدن برای باز کردن درهای خود را یک بار دیگر یک سری از فیلم ها هستند که به آرامی دوباره منتشر شد به نوازش کردن مردم در داخل.

اسپیلبرگ فیلم های پرفروش, توزیع, توسط, جهانی, در نظر گرفته شد یک جای خوب برای شروع و به رغم نزدیک نبرد پارک ژوراسیک به دست آورد.

دایناسور فیلم اکشن فروش $517,600 (£414,959) در 230 مکان در مقایسه با آرواره‘ قابل توجه $516,300 (£413,917) فقط در 187 مکان.

این چهارمین بار است که پارک ژوراسیک را در صدر گیشه پس از انتشار اولیه آن در سال 1993.

استودیو های بزرگ فیلم برنامه ریزی شده بود منتشر شد در ماه ژوئیه شامل دیزنی با تاخیر live-action نسخه از مولان و کریستوفر نولان در جاسوسی, هیجان انگیز شعار.

یکی از فیلم های ارتباطی در این همه گیر شد, وودی آلن در مورد یک روز بارانی در نیویورککه تبدیل به بزرگترین فروش فیلم در جهانی box office پس از منتشر شدن در کره جنوبی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>