Usher and Pharrell Williams در میان چندین چهره های عمومی به حمایت نفع Juneteenth تبدیل شدن به یک تعطیلات ملی در ایالات متحده است.

Juneteenth که می افتد در 19 ژوئن یادآور رهایی از بردگی مردم در آن تاریخ در سال 1865.

در مقاله ای برای واشنگتن پست, Usher برجسته اهمیت تاریخی این روز نوشتن: “آزادی Juneteenth یادبود دلیلی برای جشن, اما آن را نیز به ما یادآوری می کند که چگونه برابری می تواند به تاخیر افتاد. در 19 ژوئن 1865 در سواحل گالوستون تگزاس, Union, General Gordon گرنجر وارد با قایق به اعلام به بردگی گرفته آفریقایی آمریکایی که در جنگ داخلی به پایان رسید و آنها در حال حاضر رایگان.

“در حالی که رئیس جمهور لینکلن رهایی بیانیه صادر شد و دو سال و نیم قبل و جنگ داخلی به پایان رسید بود در آوریل آن سال نبود تا 19 ژوئن 1865 که تقریبا همه از اجداد ما بودند. ما باید افتخار زندگی خود را جشن می گیرند که بعد از آزادی برای همیشه.”

وی افزود: “به رسمیت شناختن Juneteenth به عنوان یک روز تعطیل ملی خواهد بود یک حرکت کوچک در مقایسه با بیشتر نیازهای اجتماعی مردم سیاه در امریکا است. اما آن می تواند به ما یادآوری از سفر ما به سوی آزادی و کار امریکا هنوز هم به انجام.”

ویلیامز همچنین قدرتمند درخواست جیمی کیمل را نشان می دهد در روز پنج شنبه گفت که در حالی که 47 متحده اذعان Juneteenth در برخی از ظرفیت این نیست که همان داشتن تاریخ به رسمیت شناخته شده به عنوان یک تعطیلات فدرال.

“من فقط فکر می کنم زمان آن است که اگر ما قصد داریم به فکر می کنم در مورد آنچه که استقلال و آزادی را واقعا به نظر می رسد – ما هرگز واقعا اذعان کرد” او گفت:.

“وجود دارد 47 آمده است که رعایت آن, اما آن را نمی تعطیلات پرداخت. ما سزاوار تعطیلات پرداخت.”

ویلیامز و سپس بحث خود را با فشار به ویرجینیا مادری خود دولت تشخیص Juneteenth به عنوان یک دولت تعطیلات. فرماندار رالف نرتهم این هفته اعلام کرد که او در نظر دارد تا بعد یک دولت دائم تعطیلات رفتن به جلو آغاز با دادن دولت کارمند یک روز از این جمعه.

George Takei همچنین صحبت کردن به نفع Juneteenth یک تعطیلات ملی به tweeting: “#Juneteenth باید پرداخت تعطیلات ملی. بالا بردن دست خود را اگر شما توافق می کنید و با تصویب آن همراه است.”

تیلور سویفت حمایت در Instagram و توضیح داد که او تصمیم گرفته بود به همه کارکنان خود در روز در اذعان Juneteenth.

“من ساخته شده این تصمیم را به همه کارکنان من 19 ژوئن در افتخار از روز آزادی از هم اکنون و در ادامه به آموزش خودم در تاریخ آورده است که ما را به این حال,” او نوشت.

“برای من و خانواده و همه چیز را که برخوردی است به تازگی به ما می دهد یک فرصت برای منعکس کردن, گوش دادن, و reprogram هر بخشی از زندگی ما است که نشده است با صدای بلند و وحشیانه ضد نژادپرستانه و هرگز اجازه امتیاز دروغ خفته زمانی که آن می تواند مورد استفاده قرار گیرد به ایستادن برای آنچه حق است.”

Ava DuVernay را زمانی که آنها به ما مراجعه کنید و 13th بودند هر دو در دسترس ساخته شده به جریان به صورت رایگان جلوتر از Juneteenth. دومی نیز در دسترس در یوتیوب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de