جولیا لوئیس-دریفوس می گوید: “احساساتی’ تهمت بدتر است رئیس جمهور از Veep را Selina مایر

جولیا لوئیس-دریفوس می گوید که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است “در واقع بدتر” بودن رئیس جمهور از او Veep شخصیت Selina مایر.

بازیگر و کمدین به نظر می رسد در جمع آوری کمک برای presumptive دموکراتیک نامزد جو بایدن روز پنج شنبه (23 جولای) پس از بازی خود داستانی همتای بر روی صفحه نمایش برای هفت فصل به عنوان معاون رئیس جمهور رقابت برای این کار بالا است.

با توجه به گزارش Louis-Dreyfus گفت که خلبان قسمت از Veep تصور تمام کارد و چنگال پلاستیکی در ایران با جایگزین قابل بازیافت ظروف به عنوان نویسندگان تلاش به آمده تا با “این احمقانه, ضعیف ترین محیط زیست, ژست, که من ادم سفیه و احمق شخصیت می تواند احتمالا به طوری که او نمی خواهد دلخور صنعت سوخت فسیلی”.

“اما که در واقع بیش از مغلوب ساختن پیشی جستن انجام داده است و برای محیط زیست در چهار سال,” او گفت:.

“بحث در مورد احساساتی او در واقع بدتر از داستانی جمهور با یک تیم از نویسندگان حرفه ای کار 24/7 او را به عنوان بد به عنوان امکان پذیر است.”

ارجاع گذشته شوخی های ساخته شده توسط بایدن که او را انتخاب کنید او را برای رئیس جمهور, Louis-Dreyfus ادامه داد: “من البته flattered.

“اما پس از آن من متوجه شدم این است که امریکا است. ما نمی توانیم کاملا بی حد و حصر بیمار-مجهز به تلویزیون شخصیت معاون رئیس جمهور. هیچ در این کشور ما او را رئیس جمهور.”

Louis-Dreyfus ستاره دار در Armando Iannucci سیاسی کمدی Veep به عنوان معاون رئیس جمهور که انجام هر کاری برای پیروزی در انتخابات ریاست جمهوری. نمایش زد از سال 2012 تا سال 2019 در HBO.

بایدن قبلا نشان داده شده است برای حمایت از بازیگر تویت زیر 2017 تشخیص سرطان سینه: “ما Veeps هم بچسبند. جیل و من و همه Bidens هستند با شما, جولیا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>