Judi Dench می گوید فیلمبرداری Infinite ویدئوها با نوه ‘زندگی او را نجات داد’ در طول مستند

خانم جودی دنچ ستایش است Infinite برای “صرفه جویی در زندگی او” در طول coronavirus مستند.

بازیگر به طور منظم ویژگی های در Infinite صفحه 23 ساله نوه سام ویلیامز با این جفت ارز در نظر گرفتن بخشی در تعدادی از اجتماعی فاصله مجازی و رقص با هم.

صحبت کردن به کانال 4 اخبار, Dench گفت: پلت فرم های ویدئویی داده است اجاره نامه جدیدی از زندگی در طول همه گیر و گفت: “خوب این زندگی من را نجات داد.

“من می دانم که هیچ چیزی در مورد Infinite. سام فرد است که از لحاظ فنی فکر و که تمام ایده ها پس از او بسیار سخت است. او ساخته شده من آن را انجام دهد. من تا به حال برای تمرین من تا به حال به تمرین تمام کسانی که حرکت می کند. فقط فکر نمی کنم که به طور طبیعی می آید.”

بعد مجری گفت: Dench او “در آن بسیار خوب” بازیگر پاسخ داد: “خب من خوشحال به شنیدن من واقعا واقعا خوشحال است. من امیدوارم که من خواسته به انجام بیشتر البته من نمی تواند درخواست برای این بخش است.”

خواسته آنچه او به معنای زمانی که او گفت: Infinite ذخیره کرده بود زندگی می کند اعتراف کرد که او پیدا کرده بود مستند به خصوص در یک زمان تنها.

“هر روز است بنابراین unchartered,” او گفت:. “شما از خواب بیدار و تعجب می کنم که آنچه بعد از آن است و سپس شما تعجب آنچه که تاریخ در آن است و گاهی اوقات آنچه در ماه است. و سپس شما فکر می کنم, چه کار کنم امروز ؟ ‘و اگر چشم انداز است که” خوب است از امروز انجام دهید؟’ من انجام داده ام کمی از نقاشی و من به صحبت دوستان و تمرین من Infinite و انجام آن با سام.”

@sam.williams1

کاملا مطمئن نیست که چرا Infinite در زمان این پایین… مثل مادربزرگ مثل نوه ##fyp ##سال مالی ##رقص ##foryou ##famousrelative ##judidench ##jamesbond ##m

♬ صدای اصلی – سام.williams1

در ماه مارس یک ویدیو از دنچ با پوشیدن یک کلاه با قابلیت جابجایی گوش اسم حیوان دست اموز در حالی که گفتن مردم به “خنده” در سراسر مستند ویروسی رفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>