Judd apatow آمده: ‘تهمت است نه فکری قادر به رهبری کشور ما’

Judd apatow آمده نیست آنچه شما می خواهم تماس بگیرید بدبین. سینما پس از coronavirus همه گیر? صنعت دوباره طلوع خواهد کرد. کمدی در عصر wokeness? که نباید مانع است. اما از او بخواهید در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن و شناور deflates. “رئیس جمهور ایالات متحده است به اعتقاد من بدخیم عاشق می گوید:” مرد پشت فیلم هایی مانند کردن و این 40. “او نمی همدردی کرده اند. او نه فکری قادر به رهبری کشور ما و او نیست و عاطفی مناسب برای اجرا در کشور ما و همه چیز که اتفاق می افتد این است که نتیجه طبیعی آن است.”

ما در حال صحبت کردن از طریق تلفن پیش از انتشار apatow آمده است آخرین فیلم پادشاه جزیره استاتن. آن را کمتر از دو هفته پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تهدید به ارسال نظامی برای پایان دادن به موج اعتراضات علیه نژادپرستی و خشونت پلیس در آمریکا است. و آن را یک روز پس از همان رئیس جمهور میفروخت یک بی پایه و اساس تئوری توطئه در مورد یک 75 ساله می گوید که فیلم برداری شده بود در حال سقوط به زمین و خونریزی از سر خود را پس راندند توسط پلیس.

“این یک تراژدی است که به نحوی انتخاب شد,” apatow آمده همچنان از مغلوب ساختن پیشی جستن. “وجود دارد مقدار زیادی از رای دهندگان سرکوب درگیر در انتخابات” چیزی است که فیلمساز نیز آوازی مورد در توییتر. “در این روز” او ادامه می دهد: “ما هنوز مطمئن شوید که دقیقا چه اتفاقی افتاده است. من امیدوار هستم که هیچ کس جدید تصمیم گرفته است آنها او را دوست دارم. و هنگامی که مردم برای رفتن به پای صندوق های رای [در نوامبر سال 2020] او حذف خواهد شد.”

وجود دارد یک سرخوردگی در apatow آمده است ، خشم و حتی. به طور کلی هر چند او مکالمه و آرام; شاید کمی محفوظ است فقط گاه به گاه در حال ظهور از زیر پرمخاطب روکش.

و را ، 52 سال بوده است بخشی از کمدی مدار پس از دوران نوجوانی خود, و آن را سخت به غلو چقدر آمریکا, کمدی, چشم انداز شده است شکل کار خود را. این کارگردان فیلمنامه نویس تهیه کننده و کمدین کمک کرده است تقویت مشاغل – در میان دیگران – Steve Carell (The 40-Year-Old Virgin), Lena Dunham (دختران) Amy Schumer (Trainwreck), Kumail Nanjiani (بزرگ بیمار) و Freaks and Geeks ستاره Linda Cardellini, Seth Rogen, جیسون سیگل, Busy Philipps و جیمز فرانکو.

اسکات Carlin (پیت Davidson) و پاپا (استیو بوشمی) در ‘پادشاه استاتن آیلند’ (Universal Pictures)

آخرین ذینفع Judd apatow آمده درمان پیت دیویدسون است. 26-در سال SNL ستاره که دارای عناوین ساخته شده در طول سال به دلایل مختلف از زندگی عشق خود را (او به طور خلاصه مشغول به آریانا گراند) به صراحت در مورد بهداشت روان, ستاره های پادشاه جزیره استاتنهای تلخ و شیرین coming-of-age کمدی درام به کارگردانی و شرکت نوشته شده توسط apatow آمده.

پادشاه جزیره استاتن تا حد زیادی الهام گرفته دیویدسون, زندگی شخصی. اسکات در این فیلم شخصیت یک بیست-چیزی است که کسی در تلاش برای مقابله با از دست دادن خود را آتش نشان از پدر واقعی دیویدسون خود را از دست داد پدر آتش نشان اسکات متی دیویدسون در 9/11 حملات. این مدیریت به هر دو خنده دار و حساس و تا حدودی از یک شاهکار در, معاصر, صنعت فیلم, در یک فیلم شرکت نوشته شده توسط مردان – تکل مرد و زن در روابط در راه است که احساس نمی کند جنسیتی و یا ارزان است. شخصیت زن – اسکات مادر مارجی (Marisa Tomei) و بهترین-دوست-slash-عشق-علاقه Kelsey (Bel Powley) به طور کامل تکامل یافته با آرمان های خود را و را-بدون-s*** رویکرد به زندگی است که موفق به حلقه درست است.

در این راستا این فیلم نشان دهنده آن کارگردان اعتقاد دارد که هنوز فضای کافی برای کمدی حتی در سن زمانی که کمدین به احتمال زیاد به رنج می برند مقاومت اگر آنها به اشتباه گفت همه چیز.

“من احساس می کنم یک مقدار زیادی از مردم انجام می دهند قابل ملاحظه ای قوی کار می کنند و به نظر نمی رسد که برگزاری می گوید:” apatow آمده. “افرادی هستند که بسیار حساس هستند به انواع خاصی از طنز وجود دارد و دیگر افرادی که چیزهایی که بیشتر تکان دهنده است و هیچ داور می شود که به تصمیم می گیرید چه چیزی مناسب است. پس از آن همه بسیار کثیف و ترساند که مردم در کمدی چون واقعا وجود دارد هیچ راهی برای بدانید اگر شما ساخته شده است برخی از مرتب کردن بر اساس خطا است. و یا شما فکر می کنم شما را نمی خطا اما شاید کسی دیگری جرم است.” با استناد به خود کمدین دوست کالین Quinn او می افزاید: “در این زمان هنگامی که شما را به شوخی شما فقط نیاز به معنی آن. شما نمی تواند درهم و برهم در مورد تفکر خود را.”

یکی از apatow آمده است دیرین همکاران Lena Dunham (apatow آمده بود یک تهیه کننده اجرایی در دختران) است مواجه تعدادی از انتقادات در طول سال از اتهام نژادپرستی به یک اضطراب عمومی پس از او علنا شک یک زن که تا به حال به جلو آمده با اتهام تجاوز جنسی (Dunham ابراز تاسف برای انجام این کار). با این وجود apatow آمده که توصیف Dunham به عنوان “یکی از درخشان ترین مردم من تا کنون بوده است در اطراف” هنوز جوایز خود را کامل پشتیبانی می کند.

“من فکر می کنم او به طور کامل تغییر تلویزیون با دختران,” او می گوید. “وجود دارد نشان می دهد که قبل از, و به عنوان یک نتیجه وجود دارد راه بیشتر زن showrunners و خیلی بیشتر بسیار باز, شجاع, شجاعانه, تلویزیون, از بسیاری از جوامع مختلف که آن را می شکند. وجود دارد دیگر مردم مسئول است اما او بخش بزرگی از تغییر است که چشم انداز. من فکر می کنم او یک فرد بزرگ است. هنگامی که شما را در چشم های عمومی مردم سعی کنید برای اشتباهات. و یک بار در در حالی که آنها در حال رفتن به پیدا کردن یکی با همه. که فقط بخشی از آن که همه ما در حال تنظیم است.”

ست روگان و کاترین Heigl در فیلم ‘کردن’ (Universal Pictures/screengrab )

صحبت از تعدیل در 12 سال گذشته از Katherine Heigl تا به حال جسارت به توصیف زدم تایک کمدی رمانتیک به کارگردانی و نوشته شده و شرکت های تولید شده توسط apatow آمده به عنوان “کمی جنسیتی”. این دیدگاه ناشی از یک واکنش و کمک به Heigl شهرت برای بودن ادعا دشوار است به کار با. در حال حاضر apatow آمده است واضح و روشن در مورد احساسات خود را در Heigl انتقاد – “من نمی بینم که آن را به آینده و این احساسات من صدمه دیده است” – اما به همان اندازه روشن در مورد این بازیگر مناسب برای صحبت کردن.

“من فکر می کنم که هر کس باید مجاز به انتقاد از هر چیزی. این که چگونه همه چیز کار می کند: کمدین و فیلم و تلویزیون است. هر کس حق دارد نظر خود را. گاهی اوقات آن را فقط عبور بیش از این دیگر چیزی است که باید به مردم اجازه داده می شود به کار می کنند و یا آنها باید لغو شود اگر مردم مخالف با چیزی است که کسی گفت: یا ساخته شده است ؟ مردم باید همیشه در حال بحث در مورد کیفیت کار و آنچه در آن به معنی و خوب است مگر اینکه آن را به نحوی تبدیل سمی در برخی از راه.”

پادشاه جزیره استاتن در اصل مقصد برای اکران که قرار است آن را به عنوان یکی از بزرگ کمدی از تابستان است. اما این بیماری همه گیر کوروناویروس تعطیل سینما در سراسر جهان به این معنی است که این فیلم منتشر شده به صورت دیجیتالی به جای. این می توانست به عنوان یک شکست اما apatow آمده است, اعتماد به نفس, فیلم زنده خواهد ماند – حتی اگر بزرگترین سینمای زنجیره ای, AMC Theatres است ابراز شک و تردید در مورد اینکه آیا آن را می توانید در کسب و کار باقی می ماند.

“وجود خواهد داشت یک واکسن یا درمان آن را coronavirus بسیار کمتر خطرناک است. اما قبل از آن اتفاق می افتد همه ما باید بسیار مراقب باشید. از آن خواهد شد بسیار دشوار است برای ساختن فیلم. آن قطعا متفاوت خواهد بود. اما به محض این که به مردم گفته شده که آن را امن” او می افزاید که خوش بینی مطیع “آنها خواهد شد به عنوان پرجمعیت مثل همیشه.”

‘پادشاه استاتن آیلند’ در دسترس است به سازمان دیده بان در حال حاضر VOD

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دانلود کتاب پزشکی

ایندکسر