سفر به دنیای پیتر ریش: پیشگام معاصر هنرمند که تبدیل زندگی خود را به یک کولاژ

پیتر ریش مصور خاطرات که او نگه داشته و از سن جوان تکامل یافته را به یک جدی و حرفه ای به عنوان یک هنرمند به دست آورده و او را در یک موقعیت مرکزی در بین المللی هنر جهان است.

او با همکاری فرانسیس بیکن و سالوادور دالی ساخته شده diaries با اندی وارهول کار کرده و در کتاب با دانشمندان مانند دکتر نورمن Borlaug و Alistair گراهام و تور با ترومن کاپوتی تری جنوبی و Rolling Stones – که همه آنها را به زندگی به ارمغان آورد در کار خود را.

او شیرجه زده دنیای مد, گرفتن رواج ستاره مانند Veruschka به آفریقا. پس از گذراندن زمان در کنیا و قابل توجه دوستی با نویسنده Isak Dinesen (Karen Blixen) در اوایل دهه 1960 ریش خریداری 50 هکتار در کنار مزرعه خود را با این شرط که او را در فیلم و نوشتن در مورد زمین و گیاهان و جانوران است.

Elui با جهان-رکورد گاو فیل تاسک 47 پوند, Marsabit جنگل های کنیا 1962/2001 (پیتر ریش)

اگنس از ال Molo خلیج Loyangalani دریاچه ال 1968/2002 (پیتر ریش)

او شاهد سپیده دم کنیا انفجار جمعیت است که به چالش کشیده منابع محدود و تاکید کرد جمعیت حیوانات – از جمله گرسنه فیل از ساوو در حال مرگ توسط ده ها هزار نفر در یک زمین بایر از خورده درختان. بنابراین او مستند آنچه که او را دیدم – با خاطرات, عکس و کلاژ.

پیتر ریش در Montauk ما در سال 1980 (پیتر ریش)

جنی و جواهرات Montauk 2005 (پیتر ریش)

پیتر ریش £100

او رفت و در برابر باد در انتشارات منحصر به فرد و گاهی اوقات تکان دهنده کتاب از این آثار از جمله پایان بازی. اجساد گذاشته شد bare; حقایق بودند به دقت ثبت شده و گاهی در نوع و اغلب با دست.

ریش با استفاده از عکس های خود را به عنوان یک بوم و بر که او سوار چند لایه تماس با ورق فانی یافت اشیاء روزنامه بریده که استادانه و تاب دقیق با دست خط قدیمی-استاد-با الهام از نقشه و اغلب ردیف هایی از حیوانات خون استفاده می شود به عنوان رنگ.

شما می توانید خرید ‘پیتر ریش اینجا

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>