جوزف گوردون-لویت پیشنهاد کرده است که راه بسیاری از فرهنگ پاپ تنها به تصویر می کشد سطح سطح آن موضوع است “مستهجن”.

در مصاحبه ای با ساندی تایمزبازیگر در مورد تعدادی از موضوعات از جمله آخرین پروژه ها و دیدگاه های خود را در آمریکا دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

با اشاره به نظر او ساخته شده زمانی که او 14 و در مطبوعات تور برای 3rd Rock from the Sun به ظاهر در مورد vapidness از همه چیز خارج از خود فیلم او اظهار داشت: “بسیاری از فرهنگ پاپ مستهجن است.”

“ما نمی بینیم مردم به عنوان افراد” او ادامه داد. “ما آنها را به عنوان همه چیز و هنگامی که ما به تماشای پورنوگرافی ما نمی بینیم مردم در این ویدئو به افراد یا نه. ما نمی فکر می کنم در مورد آنها چه کسانی هستند و یا چه چیزی زندگی خود را می خواهم. ما فقط آنها را به عنوان یک چیز است.

“ما که به هر یک از دیگر به طور کلی. ما با قرار دادن برچسب بر روی مردم و objectify آنها به جای تلاش برای درک آنها را به عنوان یک فرد کامل.”

پرسیده شده توسط روزنامه نگار که آیا او احساس کردند این بود که چرا او تا به حال انتخاب شده مانند انواع مختلف نقش گوردون-لویت گفت که او “محافظت در مورد قرار دادن خودم در خارج وجود دارد برای این نوع از مصرف شئ”.

قبلا در این مصاحبه به او گفته بود در مورد درک خود را که می تواند منفی واکنش نشان می دهند هنگامی که هنرمندان نظر سیاسی و یا مسائل اجتماعی.

لینک دادن به مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان یک سرگرم کننده از این شاگرد او اشاره کرد که رئيس جمهور ما “خوب است در هر یک از چیزهایی که یک رئیس جمهور قرار است به خوبی در”.

گوردون-لویت آخرین پروژه, 7500, در دسترس است برای جریان از روز جمعه 19 خرداد در آمازون نخست تصویری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net