خوزه مورینیو می گوید تاتنهام به بازی مانند “حرامزاده” و “هوشمند c***s’ در به بیرون درز کلیپ از آمازون مستند

فیلم به بیرون درز از یک پرواز جدید-on-the-wall مستند در مورد تاتنهام به نظر می رسد برای نشان دادن خوزه مورینیو خواستار تیم او بازی مانند “حرامزاده” و “هوشمند c*** * * * ها”.

صحبت کردن در یک تیم, جلسه, مورینیو دیده می شود ستایش بازیکنان خود را برای بودن “بسیار خوب گروه از بچه ها” قبل از اضافه کردن: “اما برای 90 دقیقه شما نمی تواند خوب است.”

او در می رود: “برای 90 دقیقه شما باید یک دسته از c***s. هوشمند c***s. نه احمق c***s. حرومزاده به این معنا که شما وجود دارد برای برنده شدن در مسابقات است.”

این کلیپ که به ظاهر در رسانه های اجتماعی به نظر می رسد از جدید آمازون نخست فیلم مستند همه یا هیچ: Tottenham Hotspurکه تواریخ اسپرز’ 2019-20 فصل است.

مستند سازان برداشت یک فصل خوب برای درام است که آغاز شده و با اخراج از بسیار دوست داشتنی Mauricio کرد قبل از او به جای مورینیو.

مورینیو اخیرا در صحبت در مورد این مستند گفت او نمی خواهد به تماشای آن زمانی که آن را پخش.


“من نمی خواهم احساس بودن در برادر بزرگ. من سعی کردم به آنها را فراموش اکثریت از آن زمان. من هیچ ایده چه چیزی وجود دارد من هیچ نگرانی. هیچ چیز جعلی است, همه چیز واقعی است.

“من فکر می کنم آنها باید آن را برای آنها را به خاطر آنها روز به روز در 24 ساعت از چه فوتبال باشگاه و اتاق پانسمان است. آنها همه چیز را. پس, پس, پس, پس از, واقعی هیچ کس عمل برای آن است. آن است که تنها راه آن است. من می خواهم به تماشای آن ؟ هیچ. نه من نیستم.

“این چیزی است که من می خواهم همچنین از آنجا که من می دانم که بهتر از هر کسی آنچه ما روز به روز است که در اینجا, اما من فکر می کنم از آن خواهد شد بسیار جالب برای کسانی که عاشق فوتبال و عاشق ورزش. من فکر می کنم از آن خواهد شد واقعا بزرگ برای آنها است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید