جانی دپ افترا محاکمه در برابر خورشید "در مورد دفاع نه پول'

جانی دپ "است و هرگز یک شخص برتر از اقران" و افترا علیه خورشید است "نه یک مورد در مورد پول" اما در مورد "دفاع"

توسط FARDAALEFBA در 17 تیر 1399

جانی دپ "است و هرگز یک شخص برتر از اقران" و افترا علیه خورشید است "نه یک مورد در مورد پول" اما در مورد "دفاع" وکیل او گفته اند دادگاه عالی.

در نوشته باز کردن توجه داشته باشید در شروع سه هفته دادگاه در لندن بازیگر سرب مشاور دیوید شربرن گفت: ستاره هالیوود آمده است به دادگاه "برای روشن شدن شهرت او".

او همچنین استدلال کرد دپ همسر سابق بازیگر, Amber Heard, "اختراع این داستان از خشونت جدی" است و او را "آزار دهنده" در ارتباط است.

این دزدان دریایی کارائیب بازیگر, 57, است تحت پیگرد تلخیص ناشر, اخبار, گروه روزنامه و خورشید's executive editor دن Wootton بیش از یک سال 2018 مقاله که او را به نام "همسر شخص برتر از اقران".

انتظار می رود برای اجرای سه هفته آزمایشی در حال وقوع در سراسر پنج دادگاه های مختلف در دادگاه سلطنتی عدالت با توجه به اجتماعی فاصله اقدامات با هزینه های وکلا' هزینه ها و دادگاه امکانات به احتمال زیاد مقدار به میلیون ها نفر.

مقاله مربوط به اتهامات ساخته شده در برابر دپ بازیگر و مدل شنیده 34 به عنوان بخشی از یک دادگاه اعلام و بعد از آن تحت سوگند در طلاق رسوب دادگاه که او خشونت نسبت به او در طول ازدواج خود را. او قاطعانه رد این ادعا است.

دپ وکلا تلاش خواهد کرد برای اثبات خورشید's اتهامات نادرست هستند و توهین آمیز و انتظار می رود به استدلال می کنند که این روزنامه را پوشش هزینه های او را سودآور نقش در فیلم.

در نوشته باز کردن سخنان آقای شربرن گفت: یکی از مسائل دادگاه نیاز به تصمیم گیری است که "آیا این اتهامات منتشر شده توسط متهمان واقعی هستند".

"اگر آن را در می یابد که آنها نادرست هستند که به ما می گویند که پس از آن دادگاه اقدام خواهد شد و جایزه را از خسارت," او گفت:.

"آن را به عنوان جای شگفتی نیست به شنیدن این که این مورد در مورد پول است. آن است که در مورد دفاع. آقای دپ ساخته شده است روشن است که در جلسات مختلف.

"همین دلیل است که او به اینجا می آیند – برای پاک کردن شهرت خود را."

محاکمه در اصل با توجه به در ماه مارس بود اما به علت coronavirus بحران است.

دپ دوست دختر سابق Vanessa Paradis و وینونا رایدر انتظار می رود به شواهد به عنوان شاهد از طریق لینک ویدئو. در اظهارات آنها در حال حاضر با توجه به هر دو ادعا می کنند دپ بود "هرگز خشونت" نسبت به آنها.

ما بازیگر Amber Heard (مرکز) می رسد در دادگاه سلطنتی عدالت در لندن 7 جولای سال 2020 است. (EPA)

هفته گذشته وکلای NGN و Wooton گفت دپ در "جدی" نقض حکم دادگاه برای تهیه, تیم خود را با پیام بین او و دستیار او ناتان هلمز.

متون فرستاده مدت کوتاهی قبل از اتهام حادثه خشونت آمیز بین دپ و شنیده در استرالیا ظاهرا اشاره به "قرص خوشحال" و "whitey مسائل" که آدم Wolanski QC گفت: نشان داد دپ در تلاش برای به دست آوردن MDMA و کوکائین است.

خورشید است که با تکیه بر 14 جداگانه اتهامات خشونت خانگی از بین 2013 و 2016 در دفاع از خود.

امیلی کاکس یک شریک در Stewarts حقوقی و متخصص در افترا موارد گفته گاردین: "این یک مورد بسیار مهم است برای دپ به عنوان تمام زندگی خود را در معرض خطر است به عنوان به خوبی به عنوان شخصی خود شهرت و ایستاده در میان طرفداران خود را عاشقانه در سراسر جهان...

"مخاطرات برای دپ در حال بالا: هالیوود را نادیده گرفته است و تحریم برخی از رفتار نفرت انگیز با افراد مشهور در گذشته اما جدید باد است که باد از طریق بلوغ ژاپنی, قدیمی و همچنین جامعه به عنوان یک کل. آن است که به احتمال زیاد بسیار مهم برای دپ که او را پاک می کند نام خود را."

دپ و شنیده ملاقات در سال 2011 بر روی مجموعه ای از کمدی The Rum Diary و ازدواج در لس آنجلس در سال 2015. یک سال بعد شنیده به دست آمده یک سفارش محدود در برابر دپ پس از او را متهم به خشونت خانگی که او را تکذیب کرد.

زن و شوهر حل و فصل طلاق در خارج از دادگاه در سال 2017, با شنیده اهدای $او 7m (£5.5 متر) حل و فصل را به موسسه خیریه. دپ وکلا ادعا کرده اند شنیده بود "دو امور خارج از زناشویی" با تسلا میلیاردر Elon Musk و بازیگر جیمز فرانکو در طول رابطه خود را.

دپ شده است جایزه اسکار و بافتا نامزد و برنده گلدن گلوب در سال 2008 برای Sweeney Todd: The Demon Barber of Fleet Street. شنیده است که شناخته شده برای نقش خود را در Aquaman و دانمارکی ،tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de
آخرین مطالب