جان سنگ: منچستر سیتی مدیر پپ گواردیولا باعث می شود هیچ وعده در مدافع آینده

پپ گواردیولا حاضر به تضمین می کنند که جان سنگ باقی خواهد ماند منچستر سیتی بازیکن فراتر از بعد از انتقال پنجره به رغم قبلا اصرار دارد که او هرگز اجازه مدافع به ترک آرسنال.

سنگ بود و استفاده نشده جایگزین در هر یک از شهرستان را در آخرین سه بازی و از دست رفته آغاز فصل لیگ برتر را راه اندازی مجدد با یک آسیب دیدگی جزئی با گذشته خود ظاهر در فوریه.

26 سال است که دیگر تاسیس عضو گواردیولا در خط شروع با فقط 20 ظاهر به نام خود در این دوره با وجود مرکز دفاع مشکل بودن موقعیت این فصل است.

در 2018, رونالدو و رد پیشنهادات است که سنگ می تواند به فروش می رسد که در تابستان به عنوان “خبر جعلی” و اصرار داشت که این مرکز در نیمه خواهد بود یک شهر بازیکن تا زمانی که او همچنان مدیر باشگاه.

با این حال حتی زمانی که به یاد کسانی که نظرات در شنبه رونالدو را متوقف ساخت همان تضمین می کند و هر چند او گفت که او “خوشحال” با سنگ – او اضافه شده است که انتقال تصمیم گیری خواهد شد هنگامی که زمان مبارزات انتخاباتی به پایان رسید.

“در بازار نقل و انتقالات ما صحبت می کنند و در پایان فصل,” او گفت:. “من بارها گفته من بیش از خوشحال با جان به عنوان یک فرد به عنوان یک نرم افزار همه چیز. آنچه من می خواهم بهترین ها را برای او. ما صحبت می کنند و در پایان فصل در مورد آنچه که اتفاق خواهد افتاد.

“گاهی اوقات آرزوی من است آرزوی بازیکنان و یا می خواهید از وضعیت این باشگاه است. در لحظه ای که من آن را احساس خواهد شد اگر ما مجبور به تغییر ما با آنها صحبت کنید. او یک بازیکن جوان است و ما می خواهیم او را به طور مداوم به آموزش و بهبود می یابند.”

رونالدو نشان داد که سنگ را به اولین شهر ظاهر در چهار ماه زمانی که نیوکاسل دیدار آرسنال چهارشنبه شب گفت که انگلستان بین المللی تا به حال آغاز شده و هر چه زودتر به منظور ایجاد تناسب اندام.

“ما نمی توانیم فراموش کردن او را ندارد [قبل از راه اندازی مجدد] قبل از فصل پیش فصل برای او پس از دو یا سه جلسه آموزش [او] مجروح و نمی قطار تا وقتی هفته گذشته” او گفت:.

“من تو را دیدم اریک [گارسیا] و Aymer [لاپورت] آیا فوق العاده خوبی هم در آرسنال و بازی های دیگر من می خواستم به دقیقه.

“البته آنچه ما می خواهیم این است که برای آینده خود و ما برای او را به عقب می آیند و بازی و قادر به بازی دو سه چهار ماه بدون آسیب. او دچار جراحات او به بازگشت او به زمان بیشتری نیاز دارد به همین دلیل این آخرین بازی ها اریک و Aymer.

“بعد از مستند ما نیاز به ریتم من تصمیم آنها قادر به بازی. اریک به خصوص نمی اشتباه. در برابر ساوتهمپتون او را ندارد یک اشتباه دفاعی این چیزی است که ما می خواهیم.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>