Jofra کماندار پاک برای پیوستن به تیم ملی انگلستان پس از آزمایش منفی برای coronavirus

مستقل استخدام خبرنگاران در سراسر جهان به شما به ارمغان بیاورد واقعا مستقل روزنامه نگاری. برای حمایت از ما لطفا در نظر گرفتن سهم.

Jofra کماندار ملحق خواهد شد تا با انگلستان اردوگاه آموزشی در Ageas کاسه در روز پنج شنبه پس از آخرین Covid-19 آزمون برگشتم منفی است.

آرچر در ابتدا دور مانده از هم پس از او گزارش داد یک عضو از خانواده خود احساس ناخوشی در روز سه شنبه.

25 سال paceman شده است نشان دادن بدون علائم بوده و شمارش در میان یک خانه پر از 702 موارد منفی گزارش شده توسط انگلستان و ولز Cricket Board اما لازم بود برای انجام آزمون های اضافی در روز چهارشنبه.

بیانیه ای از بانک مرکزی تایید کرد: “Jofra آرچر را آزمایش کرده است منفی ها برای Covid-19. او را به پیوستن به انگلستان اردوگاه در Ageas کاسه بعد از امروز و رایگان خواهد بود برای شروع آموزش فردا با بقیه گروه.”

کماندار خواهد شد پیوستن به 29 نفر دیگر انتخاب شده برای گروه آموزش در نیوهمشایر زمینی که در آن بازیکنان در شروع تمرین روز پنجشنبه برای آنها آماده شدن برای ماه آینده سه بازی سری تست در برابر غرب هند.

بازیکنان نیز خواهد شد غذا خوردن و استراحت و خواب در محل هتل ‘زیستی امن’ محل برگزاری خواهد شد که مرحله اول آزمون در پشت درهای بسته در جولای 8.

آرچر در دسترس است یک افزایش قابل توجهی را برای انگلستان است. این paceman شد, یک بازیگر ستاره در طول سال گذشته در جام جهانی پیروزی و در خاکستر او بهبود از آرنج مشکل است که رنگ باخته تور خود را از آفریقای جنوبی.

PA

دیدگاهتان را بنویسید