جو روگان مورد انتقاد قرار گرفته است برای مطرح تصویری که نشان می دهد او را به خنده به عنوان دوست خود می بالد در مورد اجبار زنان به دهان.

در یک کلیپ از یک 2011 قسمت از پادکست این جو روگان تجربههای طنز شنیده می شود خنده را مهمان جوی دیاز بالند مورد تنها دادن زن کمدین مرحله زمان در ازای جنسی مى باشد.

یادآوری یک زن در دهان او در کمدی فروشگاه در کالیفرنیا دیاز می گوید: “شما فکر می کنید من f***ing شوخی می کنید ؟ آره شما رو به خورد d* * * * ** * * * برای دریافت به [محل برگزاری] شکم اتاق. من یک تماس برای شما. که f***ing دروازه به هالیوود همه می دانند که.”

روگان سپس می پرسد: “چگونه بسیاری از دختران آیا شما انجام این کار؟” که Diaz پاسخ: “20.” روگان انفجار از خنده و claps دست خود را.

دیاز پس از آن ادعا می کند او تا به حال این ورزش باز میکروفون جوجه” انجام کلیک در دهان او قبل از او خود را تنظیم می کند.

“وای” می خندد روگان.

“او در نهایت freaked از زمانی که او به هالیوود می گوید:” دیاز آشکار این زن بعدا نوشت: او نامه ای گفت که “شکست” ، “او زیبا بود و زمانی که او در سمت چپ او کثیف f***ing ناخن.”

پادکست سپس-شرکت-تولید برایان Redban خاموش باقی می ماند در طول کلیپ.

مستقل در تماس است روگان نمایندگان برای اظهار نظر ،

روگان شده است به طور گسترده ای محکوم آنلاین از این ویدئو ظهور با کمدین ملانی Bracewell نوشتن: “این ها* * * * ** باعث می شود من از نظر جسمی بیمار… زنان تعلق در کمدی به عنوان کمدین و طرفداران و سزاوار نیست به صید.”

“جو روگان می خندد او یک** خاموش هنگامی که آن مرد می گوید: او آن را انجام داده به حداقل 20 زنان ایم” نویسنده Quarynnetine ولنت. “روگان ندارد یک کلمه برای گفتن در برابر این. آن خنده دار به او… و شما می خواهید به من بگویید که این مرد باید بخشی از گفتمان سیاسی.

ماه گذشته روگان امضا گزارش $100m (£88m) مقابله با Spotify در به پادکست خود را منحصر به فرد به جریان خدمات. مستقل در تماس است Spotify برای اظهار نظر در این بحث ،

را مطرح تصویری می آید پس از کمدین Chris d’elia متهم شده بود از رفتار نامناسب از جمله با دختران زیر سن قانونی. او اتهامات را رد کرده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im